Як вибрати флеш накопичувач.

Тим, хто хоче купити флеш-диск , слід знати, як вибрати правильний. Ви повинні придивитися до того, які функції виконує накопичувач, чи є у нього обмеження, чи підходить він до вашого комп'ютера. Скористайтеся спеціальною інструкцією по вибору.
Інструкція
1
Виберіть необхідну підтримку програмного забезпечення: ви можете придбати флеш-диск зі спеціальним чипом управління. Даний контрольний чіп допоможе встановити флеш-диск з портативним програмним забезпеченням, забезпечити безпеку даних, синхронізувати файли і багато іншого. Програмні засоби захисту дуже важливі для того, щоб ваші конфіденційні дані не попалися на очі сторонніх осіб. Ви можете вибрати флеш-накопичувачі, які сумісні з багатьма операційними системами і не потребують будь-яких драйвере.
2
Перевірте швидкість передачі даних. Насправді, швидкість передачі швидкість USB 2.0 складає близько 14-24 Мбіт/с. Це швидше, ніж USB 1.0, швидкість якого становить 1,5 Мбіт/с.
3
Перевірте дизайн і комплектацію. Дивіться не тільки на дизайн і фізичну форму моделі, а й на набір аксесуарів, які можуть входити в комплект: ремені, корпуса, CD-пакет драйверів, водонепроникний набір, ручна блокування, USB кабель та інші.
4
Перевірте ємність. Вибирайте флеш-диск, принаймні, відповідний вашим основним потребам, щоб вам не довелося купувати ще один в майбутньому. В даний час ідеальним розміром вважається 2-4 Гб (це достатньо для повсякденної необхідності зберігання необхідних даних). І не забудьте підібрати модель, яка підходить до вашого бюджету.
5
Перевірте гарантію. Виберіть підходящий вам гарантійний термін. Середній термін служби флеш-диск а становить близько 2 або 3 років. Люди зазвичай відчувають, що їм потрібна велика ємність носія після закінчення цього періоду, і вони купують нову модель.
6
Зверніть увагу на виробника пристрою. Виберіть флеш-диск з високою надійністю і чуйним сервісним центром. Не забудьте упевнитися в авторитетності виробника і дистриб'ютора. Переконайтеся, що ви можете легко зв'язатися з ними для підтримки. Це буде корисно, якщо ви почнете відчувати проблеми з накопичувачем або захочете гарантійний обмін.