Як постригти чубок. Як підстригти чубчик самостійно.

Зміна форми чубчика може повністю перетворити вашу зовнішність - зробити вас трохи молодше, приховати зморшки або вугри на лобі. А заодно і зробити зачіску неповторною - адже стилісти стверджують, що двох однакових челок не існує.
Інструкція
1
Перед тим, як стригти чубок , необхідно правильно підібрати її форму і довжину. Для цього подивіться в дзеркало і подумайте, яка форма вашого обличчя, що у вашій зовнішності ви хотіли б підкреслити, а що приховати.
2
Форма чубчика і зачіски в цілому повинна бути такою, щоб обриси вашого обличчя були овальними - саме ця форма обличчя вважається ідеальною. Якщо ваше обличчя овальне від природи, вам піде будь чубчик.
3
Для тих, у кого обличчя витягнуте, підійдуть довгі прямі і градуйовані чубчика. Вони візуально укоротять і розширять особа, зробивши його пропорції правильними.
4
Якщо ваше обличчя має квадратну або круглу форму, вам рекомендується вибирати асиметричні і косі чубчика. Добре буде виглядати довга косий чубчик, що стала останнім часом дуже модною.
5
Власницям трикутного (серцеподібного) обличчя підійдуть чубчика півколом. Вони візуально зроблять ваше обличчя овальним і підкреслять вилиці і підборіддя.
6
Визначившись з формою і довгою чубчика, ви можете піти в перукарню чи салон краси, де над вами працюватимуть майстри, а можете постригти чубок самостійно в домашніх умовах. Це не дуже складна операція, і якщо все робити акуратно, то ви обійдетеся без допомоги професіоналів.
7
Для того, щоб зробити довгу пряму чубок , розділіть волосся на дві частини, вибравши прядки, які ви хочете укладати спереду. Розчешіть і укоротите їх до рівня нижньої повіки - так буде легше працювати надалі. Потім рівно зріжте зайву довжину в напрямку від одного краю особи до іншої. Тепер можете профілювати чубок спеціальними ножицями, а якщо їх немає, просто трохи укоротите деякі прядки, зрізаючи волосся під кутом. Тепер нанесіть на чубок пінку для укладання і покладіть їх феном.
8
Для того, щоб зробити асиметричну чубок , вистриг довгу пряму чубок до рівня кінчика носа або, за бажанням, нижче. Тепер розділіть чубок на три частини - дві вузькі бічні пасма і одну широку центральну. Тепер пострижіть центральну частину під кутом так, щоб довга її частина була трохи коротшою ближньої бічній пасма, а коротка - вище брів. Профілюють чубок і розчешіть її.
9
Для чубчика півколом доведеться задіяти більше волосся, щоб вона була гущі. Тому перед тим, як вистригати пряму чубок -основу, розділіть волосся на дві частини, відокремивши на передню частину трохи волосся з маківки. Тепер зробіть пряму чубок довжиною до брів. Розділіть її навпіл і стрижіть кожну половину півколом в напрямку від центру до країв.
Зверніть увагу
Як підстригти чубчик самостійно. Чубчик завжди була модною «фішкою», здатної радикально змінити вигляд. Якщо ви вирішили постригти чубок, то слід це зробити вдень, в спокійному стані, коли трясуться руки, в добре освяченої кімнаті, щоб поблизу знаходилася аптечка, на всякий випадок. Виділи на всю процедуру півгодини. Перед тим як стригти чубок, переконайся, що вона суха.
Корисна порада
Для того, щоб зробити асиметричну чубок, необхідно вистригти довгу пряму чубок до рівня кінчика носа або, за бажанням, нижче. Потім розділити чубок на три частини - дві вузькі бічні пасма і одну широку центральну. Далі постригти центральну частину під кутом так, щоб довга її частина була трохи коротшою ближньої бічній пасма, а коротка - вище брів. - Як постригти чубок (інструкція); - Як самостійно вкоротити чубок.
Чубчик здавна використовується як жінками, так і чоловіками в якості яскравого елемента стрижки та зачіски. За допомогою чубчика можна візуально вкоротити занадто довге обличчя, зробити погляд виразнішим, відвернути увагу від занадто великого носа або інших дефектів зовнішності. Чубчик здатна змінити ваш імідж, додавши в нього нову оригінальну рису. Існує маса різних моделей челок, але досі популярністю користується класична пряма чубчик, яку ви можете підстригти самостійно в домашніх умовах.
Інструкція
1
Пишна пряма чубчик з рівною лінією зрізу помітно підкреслить ваш погляд, зробить його більш загадковим і глибоким, і для такої стрижки вам будуть потрібні затиски для волосся і два види ножиць - прості і філіровочние.
2
Перукарські ножиці повинні бути гострими і якісними. Зволожите волосся з пульверизатора і розчешіть волосся.
3
Візьміть одну пасмо, затисніть її між вказівним і середнім пальцями і відтягніть до перенісся. На рівні перенісся рівно зріжте пасмо ножицями. Якщо ви хочете мати чубок ледве коротше брів, зробіть зріз трохи вище.
4
Якщо ваші волосся в'ється, зріз робіть на рівні середини носа - висохши і піднявшись, чубчик придбає потрібну довжину.
5
Відокремте волосся прямокутним проділом, щоб виділити глибоку чубок . Заколіть волосся зажимом, щоб вони не заважали стрижці. На всю ширину чубчика проведіть кінчиком гребінця горизонтальний проділ, що йде паралельно лінії росту волосся.
6
Товщина проділу повинна становити 1 см. За допомогою гребінця виділіть крайню пасмо по лінії росту волосся і акуратно зріжте зайве, намітивши правильну довжину.
7
Потім відокремлюйте нові пасма на відстані 1 см, вичісуйте їх на обличчя і затискайте разом з уже підстриженою пасмом, щоб зістригти волосся на однаковому рівні.
8
Зрізуйте кожну наступну пасмо на міліметр нижче попередньої, злегка збільшуючи довжину волосся. Висохши, волосся злегка піднімуться, і лінія зрізу буде ідеально рівною. Не забувайте визначати довжину зрізу з урахуванням того, що сухе волосся завжди коротше мокрих. Просушіть волосся і розчешіть чубок .