Щетина на ногах: Як позбутися від проблеми.

Для сучасної жінки видалення волосся на ногах - обов'язковий процес досягнення краси і привабливого вигляду. І навряд чи вдасться зустріти жінку, яка не стикалася б з проблемою вибору оптимального способу позбавлення від небажаних волосся .
Інструкція
1
Найпростіший і популярний спосіб - це, звичайно ж, гоління. Благо, що вибір жіночих бритв просто величезний. Останні моделі дозволяють зробити шкіру ідеально гладкою, не викликаючи роздратування. Однак у такого способу є істотний недолік: буквально наступного дня відчуватимуться знову зростаючі волосся ки.
2
Нерідко все ж бувають випадки виникнення відчутного роздратування навіть від бритв найостанніших моделей. В такому разі скористайтеся засобами для депіляції. Це може бути крем або спрей. Такі кошти не травмують шкіру, а впливають безпосередньо на волосся , руйнуючи його структуру. Однак перед використанням потрібно обов'язково провести тест на реакцію шкіри, оскільки входять до складу речовини можуть викликати роздратування у деяких людей. Підбираючи засіб для депіляції, віддавайте перевагу кремам і спреям для чутливої і дуже чутливої шкіри. Час їх впливу більше, але вони надають щадне вплив на шкіру.
3
На жаль, ці способи не надають тривалого ефекту, оскільки бритва і депіляторні кошти видаляють тільки що знаходиться на поверхні шкіри частина волосся а, після чого він продовжує рости з такою ж швидкістю. Проте кілька років тому став популярним ефективніший метод видалення волосся - епіляція. Її суть полягає у видаленні рослинності разом з коренем, тому нові волосся ки з'являються нескоро (через 2-4 тижні). Для епіляції використовуйте спеціальний віск або воскові смужки, які можна придбати в будь-якому магазині косметики.
4
Більшою популярністю користуються електричні епілятори, які видаляють волосся и великою кількістю металевих пластинок, що діють як щипчики. Перший час епіляція викликає досить хворобливі і неприємні відчуття, але з часом біль стає практично невідчутно. Можливо, також поява такої проблеми, як врослі волосся и, які виглядають дуже неестетично, тому необхідно регулярно (приблизно раз на тиждень) користуватися скрабом для тіла.