Як зшити дитяче ошатне плаття. Як зшити ошатне плаття для дівчинки.

У житті маленької принцеси є багато подій, для святкування яких потрібно ошатне плаття. Пишні і гарні вбрання коштують досить дорого. Однак ви зможете значно заощадити, якщо пошиєте плаття своїми руками.
Вам знадобиться
  • - 1,5 м тканини для плаття;
  • - 70 см фатину або сітки для під'юбник;
  • - широка еластична тасьма;
  • - ножиці;
  • - нитки в тон тканини;
  • - коса бейка;
  • - мереживо, стрази, паєтки, квіти з тканини.
Інструкція
1
Ошатне плаття для дівчинки можна зшити з шовку, атласу, креп-сатину, трикотажу, парчі, тафти і тому подібних матеріалів. Для виготовлення спіднички використовуйте вуаль, шифон, крісталлон або органзу. Для того щоб спідниця була пишніше, зшийте під'юбник з фатину або сітки.
2
Викрійку найпростіше зробити, використавши для цього трикотажну майку, яка добре сидить на дівчинці. Покладіть маєчку на аркуш ватману і акуратно обведіть по контурах спинку і перед.
3
Зніміть мірку довжини ліфа по спинці дівчинки. Робіть це по спинці від лінії плеча до талії або трохи вище. Відкладіть необхідну довжину ліфа на викрійці.
4
Виріжте деталі переду і спинки. Розкладіть викрійку на виворітній стороні тканини. Обведіть її Кравецьким дрібному, обмилки або простим олівцем. Залиште припуски на шви по 1-1,5 см і виріжте деталі.
5
Спідницю викроюйте прямо на тканині. Викрійкою може служити прямокутник шириною рівною обхвату тканини плюс 0,5 - 0,7 метра. Таке ж полотнище викроїте для під'юбник з сітки або фатину.
6
Складіть деталі ліфа лицьовими сторонами один до одного. Стачайте плечові і бокові зрізи. Обробіть їх оверложним швом. Горловину і рукав обшийте обтачкой.
7
Стачайте бічний шов полотнища для спідниці. Прісборьте верхній зріз і пришити його до ліфа. Тепер надіньте сукню на вашу модель і осноровіте низ виробу, тобто відміряйте нижній край сукні від підлоги. Підробити низ сукні на швейній машинці.
8
Стачайте бічний шов під'юбник до верхнього краю пришийте широку еластичну тасьму. Низ обробіть косою Бейко в тон тканини.
9
Сшейте широкий пояс. Для нього вам знадобиться деталь рівна обхвату талії плюс 1 - 1,2 метра для зав'язок. Складіть цю деталь поперек, прострочіть, залишивши отвір посередині довгої сторони, через яке виверніть пояс. Акуратно виправите куточки і проутюжьте. Пояс підшийте потайними стібками з боків ліфа.
10
Прикрасьте плаття вишивкою, мереживом, квітами з тканини, паєтками або стразами. Ваша дівчинка буде самої ошатною на святі!