Як зібрати каркасний будинок.

Каркасний будинок представляє собою швидкобудуюємі і легку конструкцію. Основною особливістю такого будинок а є легкий дерев'яний каркас, до складу якого входять вертикальні стійки і горизонтальні обв'язки.
Інструкція
1
Почніть зводити будинок з будівництва статі. Він виступатиме базовим майданчиком, на якій потім можна проводити подальше зведення. Для цієї мети використовуйте необрізану дошку. Вона має низьку вартість і добре підходить для чорнової підлоги. Далі укладіть поперечні лаги. Надалі на них необхідно укладати статеву дошку. Не варто забувати про утеплення. Утеплювач укладіть між лагами.
2
Особливу увагу потрібно приділити зведенню стін. Під брус укладіть руберойд і нанесіть просочення для деревини. Вона запобігатиме вбирання вологи і деревини. Після цього прикріпіть руберойд анкерними болтами через два метра. Для того щоб виставити геометрію будинок а, використовуйте рівень. Перекіс далеких кутів будинок а не повинен бути більше 1 сантиметра. Матеріали дерев'яного будинок а, підлогу, несучі конструкції і стіни ви можете використовувати з одного і того ж матеріалу.
3
Для складання стін необхідно підготувати поверхню. Вона повинна бути рівною і сухою. Якщо вона матиме нерівності, то стіна вийде в підсумку перекошеної. Займіться складанням каркаса стіни. Заздалегідь випиляєте вертикальні дошки одного розміру. Стандартна висота стелі становить 2750 міліметрів. Чим вище стеля, тим прохолодніше буде в будинок е, як влітку, так і взимку. Також врахуйте, що витрата матеріалів буде вище. Низька стеля буде як би "тиснути" і викликати відчуття дискомфорту. Саме тому не потрібно опускати його нижче 2400 міліметрів.
4
Починайте збирати каркас з периметра. Потім його потихеньку наповнюйте вертикальними дошками. Вони повинні бути встановлені через рівну відстань. Розподіл секцій можна розрахувати по допустимим навантаженням на підлогу. Найчастіше відстань між балками становить 60, 40, 30 сантиметрів. Від матеріалів обшивки безпосередньо залежить ширина між дошками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y6Y_5xFSpYA