Як взяти кредит на покупку житла.

В умовах нинішньої Росії далеко не кожному громадянину по плечу накопичити кошти для купівлі житлової нерухомості. Тому єдиним виходом для придбання житла стає іпотечний кредит.
Інструкція
1
По-перше, вам потрібно відразу для себе вирішити, на якому ринку ви будете купувати житлову нерухомість. На вторинному або первинному. Так як програми для них відрізняються. На первинному ринку необхідно зробити вибір з тих об'єктів, що представлені забудовниками-партнерами банку. Т. е в ситуації, коли клієнт зупинився на певному варіанті споруджуваної квартири, він позбавляється права розгляду банків з вигіднішими умовами.
2
Якщо ви вирішили купити житло на вторинному ринку, то варто задуматися над цільовим використанням кредит них засобiв. Що ви хочете придбати: квартиру або кімнату? Так як перелік банків, кредит ующих кімнати, невеликий - шукати вигідні умови недоцільно.
3
Якщо ви вирішили придбати квартиру по іпотеці, то спочатку потрібно з'ясувати її приблизну вартість. В інтернеті ви можете зробити вибірку з тих об'єктів, які відповідатимуть вимогам до вашої майбутньої нерухомості. Далі, виходячи з вашого сукупного доходу (дохід подружжя, родичів першої лінії) і розміру початкового внеску, необхідно правильно підібрати банк з умовами, придатними для вашої родини. Залежно від того, в якій валюті ви берете кредит, змінюється величина процентної ставки в більшу чи меншу сторону. Наприклад, в рублевому еквіваленті іпотека буде коштувати дорожче для вас ніж в доларах або в швейцарських франках.
4
Для покупки житла необхідно подавати заявку в кілька кредит них установ, щоб згодом вибрати той банк, який або надає велику суму кредит а, ніж всі інші, або декларує низьку процентну ставку.
5
Коли визначитеся з переліком банків, потрібно зробити ксерокопії документів і заповнити заяви-анкети для розгляду іпотеки. Як правило, до складу документів входять: паспорт громадянина РФ; копія трудової книжки, завірена печаткою та підписом роботодавця позичальника і созаемщика; довідка 2-ПДФО або довідка у вільній формі (оригінали в декількох примірниках); ксерокопії ІПН, СНІЛС, військового квитка, свідоцтва про укладення/розірвання шлюбу та народження дитини; а також документи на наявну власність.
6
На основі цих документів банк виносить позитивне або негативне рішення по залишеній заявці на кредит. Термін очікування в кредит вих установах варіюється від 3-5 робочих днів. Після ствердної відповіді банку ви можете приступати до вибору варіантів квартири.