Як навчитися танцювати кліпи. навчиться танцю Як у кліпі.

Пластика професійних танцюристів в кліпах здатна захоплювати і зачаровувати. Тому природним виявляється бажання рухатися так само. А якщо додати до цього задоволення рухати під улюблену музику? Можна сміливо сказати «прощавай» депресії і поганого настрою. Ви можете навчитися танцювати як в кліпі, адже у вас перед очима кращі професіонали - потрібно лише докласти зусилля.
Інструкція
1
Розвивайте координацію рухів. Особливо якщо вам не вдається з кількох спроб повторити або зрозуміти рух. Виконуйте перекиди вперед, назад, стрибки вгору з поворотом навколо своєї осі, а також будь-які спортивні і танцювальні рухи в якості розминки перед тренуванням.
2
Розвивайте і гнучкість - це також необхідне вміння для танцювальних рухів. Наприклад, виконуйте розтяжки ніг, рук, тіла, а також прогини, містки. Такі вправи можуть бути використані як завершальні після розучування танцювальних рухів кліпу.
3
Розвивайте в собі почуття ритму. Слухаючи музику, ведіть про себе рахунок тактам. Виконуючи руху, також вважайте подумки, тренуйтеся потрапляти в ритм.
4
Ознайомтеся досконально з кліпом, руху якого хочете вивчити, «надивитеся» його. Виберіть частину, з якої будете починати вивчення рухів, і також докладно перегляньте її. Якщо є можливість, використовуйте уповільнений перегляд.
5
Повторюйте руху. Це може бути самим складним процесом, особливо, якщо ви не професійний танцюрист, оскільки кліпи не орієнтовані на навчання. Вам потрібно буде розбирати складні рухи на прості складові частини самостійно. Починайте з вивчення рухів, наприклад, тільки ніг. Коли буде вдаватися повторювати рухи ніг під музику, підключайте інші частини тіла (руху корпуса, рук, голови) по черзі.
6
Тренуйтеся з'єднувати вивчені руху. Спочатку це можна робити повільно і без музики. Потім поступово прискорюйтеся до потрібного темпу. Вивчивши одну частину рухів кліпу, приступайте до наступної.
7
Подумки прокручивайте в голові руху у вільний час дня чи перед сном. Уявляйте, як ви будете їх виконувати. Уявна тренування не менш важлива, ніж фізична, і підвищує успішність виконання рухів і їх координованість.
У мережі інтернет, на youtube зокрема, нерідко зустрічаються кліпи у вигляді нарізки відео-файлів з накладеною музикою. Такі кліпи можна зробити і на домашньому комп'ютері. Для цього вам знадобиться натхнення, відео-файл і програма VirtualDub.
Вам знадобиться
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть програму VirtualDub. Це програмне забезпечення можете знайти на сайті softodrom.ru. Намагайтеся інсталювати в системний каталог локального диска. Даний редактор підтримує формати відео wav і avi. Якщо ваш відео-файл має інший формат, спробуйте попрацювати в програмі Windows Movie Maker, яка практично не відрізняється функціональністю.
2
Запустіть програму VirtualDub і відкрийте підготовлений фрагмент відео. Виділити і потім склеїти шматки відео можна за допомогою пунктів меню «Правка» - «Встановити початок виділення» і «Встановити кінець виділення». Виділений шматок збережіть, натиснувши на пункт меню «Файл», потім «Зберегти як AVI».
3
Виконайте так з цілим фрагментом, щоб заготовити потрібну кількість шматочків відео. Намагайтеся підібрати розмір майбутнього відео-файлу під плановане музичний супровід. Склейте шматки за допомогою пункту «Файл» - «Додати AVI сегмент». Накладіть на готовий відеоряд музичний супровід. Для цього зайдіть в розділ «Аудіо», виберіть «WAV аудіо ...». Вкажіть музичний файл в потрібному форматі і натисніть "ОК". Збережіть готовий кліп за допомогою того ж пункту Файл, «Зберегти як AVI».
4
Якщо в результаті вийшов відео-файл великого об'єму, потрібно виконати компресію засобами VirtualDub. Це можна зробити в розділах програми «Аудіо» - «Компресія та Відео» - «Компресія». Вкажіть потрібні кодеки і бітрейт відеоряду. Таким чином, ви можете створювати різні відеоролики, застосовуючи до них ефекти, а також викладати їх в інтернеті на різних відео порталах. Як правило, створюючи красиві відеоролики, ви можете привернути до себе увагу людей, і створювати різні композиції за певну оплату.