Як підключити духовку і варильну панель. Підключення варильної панелі і духової шафи.

Сучасна варильна панель або як її ще називають «робоча поверхня» - це спеціальна модифікація електричної плити, розроблена з метою максимального комфорту і гармонійного поєднання з дизайнерським рішенням сучасної кухні. Якщо сказати простіше, то варильна панелі і вбудована електрична духовка - це та ж електроплита, тільки розділена на дві частини.
Інструкція
1
Перш, ніж зайнятися підключенням духовки і варильної панелі уважно ознайомтеся технічними характеристиками і основними конструкційними особливостями.
2
Розрізняють два види варильних поверхонь: - пов'язану, яка управляється за допомогою розміщених на електричній духовці рукояток, - не пов'язаний, яка забезпечена окремим електроживленням і власним управлінням.
3
Проаналізуйте електропостачання кухні, його потужності повинно вистачати для підключення приладів і бути автономним. Якщо значення напруги не співпадають з необхідними, то буде потрібно підводка додаткового кабелю.
4
При монтажі електропроводки для електричної духовки і варильної панелі, застосовуйте витратні матеріали з урахуванням того, що духовка розрахована (в середньому) на споживання 2-3кВт електроенергії, а варильна панель буде споживати до 7кВт. Тому, для забезпечення повної безпеки при подальшій експлуатації приладів, прокладете електричний провід перетином як мінімум 4мм для вручений панелі і 1-2,5мм для духовки.
5
В обов'язковому порядку зробіть заземлення приладів, що служитиме гарантією безпечної, стабільної та безперебійної роботи.
6
Як правило, варильна панель, на відміну від електричної духовки розрахована на 1-2-3-х фазне підключення до електромережі, що обумовлено великою енергопотребляемость панелі. Тому, уважно вивчіть паспортні дані перед установкою обох приладів, оскільки особливості електричного живлення залежать від їх класу.
7
незв'язаних панель і духовку підключайте в різні попередньо встановлені розетки.
Корисна порада
1. Варильна панель і духовка є встраевиемимі приладами. Місце тихий розташування визначається заздалегідь при замовленні кухонних мебелі.2. При необхідності прилади можна встановити у вже існуючий гарнітур. Для цього в стільниці вирізається отвір, відповідний площі вручений панелі, а духовка розміщується в шафі зі знятими дверцятами і задньою стінкою. При цьому не пов'язаний духова шафа може бути розташований як під вручений поверхнею, так і в будь-якому іншому зручному місці.
Варочна електро панель зазвичай набагато могутніше електродуховки, тому перш ніж підключати її до звичайної розетки, обов'язково перевірте електропроводку і при необхідності замініть її.
Інструкція
1
Перевірте, мідний чи кабель чи ні, і яке має перетин (використовуйте кабель з перерізом не менше 6 кв. Мм). Номінал автомата повинен бути не менше 50А.
2
Пам'ятайте: при установці плити в будь-якому випадку необхідний окремий кабель, який живить. Кабель підберіть трижильний, перетином не менше 4 кв. мм, також увагу приділіть розетці на три штирька. З'ясуйте, на яку силу струму вона розрахована (повинно бути від 15 до 30А). Монтаж окремої електричної лінії (кабель ПВС3х1,5) виробляєте прямо від щита з автоматами, на одному кінці встановіть розетку з заземлюючим контактом, а на іншому - автомат на 16А.
3
Для монтажу електричних мереж використовуйте тільки надійне обладнання та високоякісні матеріали відомих виробників: від проводів, коробів і розеток до розподільних щитів.
4
Якщо у вас немає спеціалізованих знань з монтажу силової розетки із заземлюючим контактом, електричного кабелю, скористайтеся послугами спеціаліста.
5
Після підготовки електричної лінії розпакуйте електроварочную панель і зробіть огляд зовнішнього вигляду на наявність механічних пошкоджень при транспортуванні, підготуйте її до роботи. Демонтуйте старий прилад, якщо це потрібно. Перевірте всі раніше монтовані з'єднання і з'єднання на панелі на предмет короткого замикання. Встановіть прилад у місці подальшої експлуатації. Щоб уникнути виливання готується їжі, установку завершите вирівнюванням панелі по рівню.
6
Протестуйте електроварочную панель на предмет відсутності заводського браку в робочих умовах. Перед установкою та експлуатацією панелі обов'язково прочитайте інструкцію, а також зверніть увагу на пункт про гарантії її працездатності при самостійному монтажі та кваліфікованому монтажі фахівцями продавця або сервіс центру. За необхідності отримаєте додаткову консультацію по установці і експлуатації приладу за спеціально визначеними для цього номерами телефонів.