Як скласти правильно скаргу ЖКГ. Як правильно скласти скаргу на жкг в прокуратуру.

Всім добре відомо стан житлового фонду в Росії і рівень відповідальності чиновників ЖКГ . Дуже часто ми стикаємося з невиконанням обов'язків цих служб, байдужістю чиновників та необґрунтованими витратами та підвищеннями тарифів. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, боротьбу за свої права варто починати з подачі скарги або претензії.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що всі звернення (позови, скарги, претензії і, заяви) повинні робитися обов'язково в письмовій формі. Навіть якщо ситуація вимагає термінового вирішення і ви телефонуєте в аварійну службу, направте й письмове звернення, яке після підтвердить факт аварії. Напишіть скаргу як мінімум, в двох примірниках. Перший примірник скарги чи заяви необхідно зберегти у себе.
2
Якщо ви відправляєте її поштою, відішліть її рекомендованим листом з повідомленням, не зайвою буде і опис вмісту листа. Перш ніж відправити, переконайтеся, що в квитанції вказано точну адресу організації та її назву. Ефективнішим буде особистий візит на підприємство ЖКГ , де ви зможете проконтролювати реєстрацію вашого звернення. На другому (вашому) екземплярі повинні проставити дату реєстрації, штамп організації, вхідний номер, а також вказати прізвище, посаду та підпис особи, що реєструє звернення.
3
Подібні звернення формують, як правило, за певним порядком. У правому верхньому куті пишуть спочатку реквізити організації, а саме її назву і адресу. Потім пишуть прізвище та ініціали керівника, якщо звичайно ви їх знаєте. Нижче пишуть прізвище, ім'я, по батькові та адреса автора даного обращенія.В центі ставлять позначення - «Скарга» або «Претензія». Потім слід чітко і ясно описати суть проблеми і вказати ваші вимоги (наприклад, ліквідувати протечку, зробити перерахунок, зробити експертизу і т.п.). Не слід писати багато, краще коротко і чітко. Дуже важливо не допускати ніяких фактичних помилок, інакше, особливо якщо доведеться звертатися до суду, відповідачі можуть на їх підставі піддати сумніву правдивість і обгрунтованість всього заяви. В кінці обов'язково проставте дату, підпис і його розшифровку. Вагомість вашому зверненню зрадять посилання на закони та нормативно-правові акти.
4
Якщо ви не отримали відповіді на свої претензії або не задоволені виконаними роботами, то наступним кроком має стати звернення з такою ж заявою до регіонального управління Росспоживнагляду або місцеве управління Державної житлової інспекції РФ. Про існування такої організації знають не багато, а тим часом у її завдання входячи: контроль за цільовим використанням житлового фонду і своєчасний розгляд звернень та скарг, а так же контроль за забезпеченням прав і законних інтересів громадян при наданні населенню житлових та комунальних послуг. Якщо і після і після цього ваші скарги не подіяли, то з усіма наявними паперами слід звертатися в прокуратуру і суд.