Як включити брандмауер.

Брандмауер (Firewall) - це програма або пристрій, що перевіряє вступник на комп'ютер контент з локальної мережі або з інтернету на наявність шкідливих програм і коду. Брандмауер блокує шкідливий трафік, а також може блокувати підключення програм, встановлених на комп'ютері, до інтернету або загальної мережі.
Інструкція
1
Брандмауер також може запобігти поширенню вірусів в мережі. Так, один заражений комп'ютер не пропустить вірус далі. Відключати брандмауер вкрай не рекомендується, особливо, якщо у вас не встановлена будь-яких антивірусна система. Але іноді шкідливе ПЗ може відключити брандмауер з метою доступу до мереж без дозволу адміністратора компьютера.Для того щоб включити брандмауер, достатньо зайти в «Мій комп'ютер», клацнути на порожньому місці екрану правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню «Властивості». Перед вами відкриється вікно «Система», що містить основні відомості про ПК. Зліва, в спеціальному стовпці, виберіть в самому верху посилання «Панель управління - домашня сторінка». Ви перейдете в панель управління.
2
В панелі управління справа в налаштуванні «Перегляд» встановіть дрібні або великі значки і знайдіть пункт «Брандмауер Windows», після чого клацніть по ньому лівою кнопкою миші. На екрані з'явиться брандмауер, що відображає поточну активність. Якщо він включений, всі показники будуть світитися зеленим кольором. Якщо показники жовті або червоні, включите брандмауер.
3
Для цього в спеціальній панелі ліворуч натисніть «Включення або вимкнення брандмауера Windows» і в що з'явилися налаштуваннях параметра поставте значок у вигляді кружка у «Включення брандмауера Windows» навпроти приватної і суспільної мережі. Також встановіть галочки навпроти «Повідомляти, коли брандмауер Windows блокує нову програму» з метою забезпечення автозапуску небажаного ПЗ. Після виконаної операції натисніть "OK" внизу екрану.
Брандмауер використовується в операційних системах Windows і являє собою програмний комплекс, який перевіряє вхідні через мережу дані і файли на наявність загроз. Брандмауер також може блокувати запуск шкідливого програмного забезпечення, отриманого від невідомих джерел.

Увімкнути брандмауер

Відкрийте меню «Пуск» і клацніть лівою кнопкою миші один раз по рядку «Панель управління» в списку справа. Відкриється панель з настройками різних параметрів компьютера.Панель управління можна запустити також через папку «Комп'ютер». Для цього двічі клацніть лівою кнопкою миші по ярлику «Комп'ютер» на робочому столі і у верхній частині вікна натисніть кнопку «Відкрити панель управління» .У верхньому правому куті вікна розкрийте список рядом з рядком «Перегляд» і виберіть тип «Дрібні значки». Відобразиться список налаштувань всіляких параметрів персонального комп'ютера і операційної сістеми.В списку, знайдіть рядок «Брандмауер Windows» і клацніть по ній один раз лівою кнопкою миші. Відкриється область управління брандмауером, що містить в собі функції включення і відключення захисних систем, зміни списку виключень, переходу до файлів довідки по роботі брандмауера і т.д. У списку опцій зліва виберіть рядок «Включення і відключення брандмауера Windows». Праворуч з'явиться область налаштувань параметрів брандмауера для кожного типу мережевого з'єднання (домашньої та громадської) .В області налаштувань відзначте точкою необхідні поля. Включення брандмауера Windows для домашньої мережі забезпечує захист користувача комп'ютера від шкідливих файлів і програм, переданих всередині робочої групи. Активація брандмауера для громадської мережі захищає комп'ютер під час активного інтернет-з'єднання.

Загальні рекомендації

Включений брандмауер Windows може автоматично блокувати користувальницькі програми. Для того щоб зняти блокування, необхідно додати перевірене програмне забезпечення в список виключень брандмауера.Прі наявності постійно активного інтернет-з'єднання користувачеві не рекомендується вимикати функції брандмауера, блокуючі шкідливі файли і програмне забезпечення. Якщо на комп'ютері встановлено антивірусне програмне забезпечення, то брандмауер Windows рекомендується відключити щоб уникнути виникнення конфліктів між ними і, як правило, некоректної роботи обох захисних программ.С включеною функцією повідомлень брандмауера Windows при спробі запуску шкідливої або підозрілої програми система відправляє користувачеві запит на дозвіл запуску або блокування додатка. При виключеною системі сповіщень брандмауер автоматично блокує запуск підозрілих додатків.