Як загримувати синяк.

Якщо на обличчі з'явився синяк , що не важливо з яких причин, як правило, виникає бажання замаскувати цей дефект, щоб уникнути непотрібних розпитувань оточуючих. Однак тональним кремом зробити це практично неможливо, тут потрібні особливі засоби.
Вам знадобиться
  • - База під тіні;
  • - камуфлирующий консилер;
  • - камуфлирующий коректор;
  • - камуфлирующая контурна косметика.
Інструкція
1
Придбайте спеціальні камуфлюючі кошти. Вони найкраще підходять для маскування синяк ов, шрамів, родимих плям і інших дефектів. Бувають ці кошти декількох видів: камуфлирующий консилер, кольоровий камуфлирующий коректор та контурна камуфлирующая косметика.
2
Якщо ваш синяк невеликої або вже проходить, то для його маскування потрібно скористатися камуфлює консілером. Це засіб кілька щільніше звичайного, має дуже хороші маскують властивості. За допомогою цього засобу можна приховати не тільки невеликі синяк і, а й вітіліго, родимі плями, прищики, родимки і татуювання. Вибирати камуфлирующий консилер потрібно точно за кольором вашої шкіри. Застосовувати його потрібно звичайним способом: нанести невеликими точками на область синяк а і ретельно розтушувати.
3
Якщо синяк великий, яскравий, то потрібно вибрати кольоровий камуфлирующий коректор. Це маскує засіб містять спеціальні кольорові пігменти, основним завданням яких є нейтралізація кольору пошкодженої зони. Так, синці, які мають червоний колір, можна скорегувати зеленим камуфлює коректором, а синяк і - кольоровим коректором лавандового кольору. Порядок застосування такої ж: нанести на область синяк а точково і розтушувати.
4
Великий синяк з припухлостями замаскуйте камуфлюючою контурній косметикою. Ця спеціалізована косметика розроблена спеціально для того, щоб «відволікти» увагу від опуклих місць на обличчі в «іншу» сторону. Її можна використовувати, наприклад, для маскування синяк ов, що залишилися після операції. Порядок застосування такої: потрібно накласти на саму припухлість і синяк світлий тон коректора, а місце навколо замаскувати більш темним тоном.
5
У відсутності камуфлюючою косметики можна скористатися базою для нанесення тіней для того, щоб замаскувати невеликі синяк і. Така база випускається в жовтих і оранжевих тонах, вона підійде для маскування свіжих гематом. Але якщо синяк вже проходить і має жовтуватий відтінок, то база під тіні не допоможе. У цьому випадку потрібно або перечекати, поки травма пройде сама або користуватися камуфлює макіяжем.
Місце для нанесення татуювання важливо вибирати з урахуванням малюнка, який вам подобається. Справа в тому, що для різних зображень вибирають різні частини тіла, враховуючи розмір тату й особливості візерунка. Також потрібно подумати про те, хочете ви демонструвати зображення або ж ховати його від оточуючих.

Найпопулярніші місця для нанесення тату

Вибираючи частину тіла для татуювання, люди найчастіше віддають перевагу верхній частині руки. Секрет такої популярності проста: це дозволяє продемонструвати малюнок іншим людям, але в той же час дає можливість швидко і легко приховати його, збираючись на співбесіду або вибираючи офісну одяг. Чим менше малюнок, тим легше буде його сховати.
Як правило, на біцепсах наносять будь-які зображення, тобто якою б візерунок ви не вибрали, цей варіант напевно підійде. Пам'ятайте тільки, що якщо ви плануєте качати м'язи, орнамент може деформуватися.
Дівчата нерідко вибирають для нанесення тату нижню частину спини . Це дозволяє зробити дуже стильний малюнок, який додає красивого тіла ще більше привабливості. Кращий варіант в даному випадку - складні симетричні зображення. Також серед жінок поширені татуювання на щиколотці. Якщо ви віддали перевагу цьому варіанту, виберіть нескладний елегантний орнамент з мінімумом деталей, враховуючи, що він повинен добре виглядати з висоти людського роста.Для чоловіків одним з найпоширеніших місць нанесення тату стала груди. Це ідеальний варіант для великих складних малюнків з безліччю деталей. Дівчата рідко прикрашають таким чином свої груди, і вибирають для цієї мети тільки верхню частину ближче до ключіцам.Універсальний варіант - передпліччя. У цьому місці, як правило, важко зробити погану татуювання. Більше того, воно чудово підходить для виконання малюнків різної складності.

Де ще можна зробити татуювання

Не надто популярний, але все ж дуже цікавий варіант - тату на зап'ясті. На цьому місці наколюють всілякі браслети, в тому числі і багатоколірні. Вони виглядають дуже ефектно.
Виконання тату на зап'ясті не завжди можливо, особливо якщо мова йде про тонку руці. Перед вибором такого варіанту необхідно порадитися з професіоналом.
Ще одне оригінальне місце для нанесення тату - область біля пупка. У таких випадках перевага рекомендується віддавати округлим орнаментів, що перетворює пупок в центр художньої композиції. На жіночому тілі ці зображення виглядають особливо стильно і сексуально, до того ж при необхідності їх дуже легко приховати під шаром одягу. При бажанні можна піти ще далі і нанести тату на весь живіт, вибравши дуже велике зображення з безліччю дрібних деталей.