Як позбутися від сухої мозолі на пальці. внутрішні мозолі на руках.

Сухі мозолі найчастіше з'являються на пальцях рук з внутрішньої сторони після будь-яких фізичних дій (чистка овочів, копання землі і т.д.). Але також вони можуть виникати і на ногах при носінні неправильної або надто тісного взуття. У будь-якому випадку вилікувати таку мозоль можна за допомогою засобів народної медицини.
Вам знадобиться
  • - Рослинна олія;
  • - прополіс;
  • - тваринний жир;
  • - цибулиння;
  • - кірка лимона;
  • - алое;
  • - чорнослив;
  • - молоко.
Інструкція
1
Перед тим, як лягти спати, змастіть уражену ділянку шкіри олією. При цьому якомога ретельніше розминайте і масажуйте суху мозоль. Якщо ви будете проробляти таку процедуру день у день, то вже буквально на 3-4 день мозоль стане розм'якшуватися і поступово зникати.
2
Накладайте на суху мозоль «коржик», приготовану з прополісу і жиру.
3
Складіть в невелику банку лушпиння цибулі і залийте її столовим оцтом. Горлечко у банки закрийте компресорної папером і добре закріпіть, щоб не проходило повітря. У такому стані розчин наполягайте при кімнатній температурі протягом двох тижнів.
4
Потім відразу можете використовувати лушпиння цибулі: прикладайте її на уражену ділянку, при цьому змастіть шкіру навколо мозолі вазеліном або жиром, щоб її не пошкодити. Такий компрес залиште на ніч, а прокинувшись вранці і попередньо розпарити мозоль, зіскоблити її.
5
Найбільш поширений рецепт - використання лимонної кірки. Для цього, розпарити мозоль, на ніч на місце мозолі прив'язуйте шкірку лимона разом з м'якоттю. Дані дії проробляйте протягом 2-3 днів, після цього можна акуратно знімати мозоль.
6
Використовуйте лист алое. Вимийте його, після чого обріжте по краях колючки і розріжте лист уздовж. Далі покладіть м'ясисту сторону листа на мозоль і закріпіть її лейкопластирем. Ходіть так добу, щоб мозоль змогла розм'якшитися до самої основи, що дозволить її акуратно видалити.
7
Використовуйте для видалення сухої мозолі чорнослив з молоком. Для цього потрібно кип'ятити чорнослив в 100 грамах молока приблизно 15-20 хвилин. Далі вийміть кісточку з чорносливу і прикладіть його м'якоть до мозолі . Як тільки компрес охолоне, візьміть знову гарячий чорнослив і повторіть дію. Таку процедуру виконуйте не менш 10 разів на добу.