Як оформити картину в багет.

Дерев'яна планка з вирізаним на ній профілем називається багетом . Виготовляють його з дерева, металу або пластику. Рамка, насамперед, служить прикрасою картини, надає їй закінчений вигляд. Правильно оформити картину в багет - завдання, яке вимагає наявності смаку та певного досвіду.
Вам знадобиться
  • - картина;
  • - багет.
Інструкція
1
При оформленні картини в багет пам'ятайте, що домінувати завжди повинна картина. Рамці відводиться єднальна роль між картиною і вашим інтер'єром. Необхідно, щоб вони поєднувалися за колірною гамою і доповнювали один одного. Фактура і орнамент багета повинні повторювати мотив, зображений на картині.
2
Для картин з переважанням теплих тонів (жовтий, оранжевий, червоний) підійдуть багети кольору махагон або горіх. Картини холодних відтінків (сірий, синій, фіолетовий) добре виглядатимуть у світлому дереві або сріблі.
3
Багет за кольором може бути трохи світліше або темніше основного кольору картини. Допускається збіг з неосновним кольором картини. Практично до всіх картинам підходить багет кольору натурального дерева.
4
При оформленні картини враховуйте глибину рамки. Щоб не було видно підрамник, глибина багета повинна становити 1,5 см.
5
Орнамент, колір і профіль багета підбирайте, враховуючи техніку, в якій виконана картина. Особливу увагу приділіть антикварної картини. Багет для картини повинен відповідати тій епосі, в якій було створено твір.
6
Традиційну живопис не оформляйте під скло, яке змаже чарівність поверхні. Такі картини мають насичену фактуру - вона підкреслює індивідуальність і майстерність художника. Під скло розміщуйте графічні роботи або фотографії.
7
Широкий багет додасть значимість і солідність картині, якщо вона буде розташовуватися над диваном або каміном. Тонкі рами використовуйте для угруповання картин або графіки на стіні.
8
Не забувайте про стиль картини. Авангардну живопис не оформляйте в широкий багет класичної форми з ліпниною. Картині, написаної в стилі бароко, не підійде вузький сучасний багет.
9
Абстрактну картину оформляйте в багет різного кольору, але одного профілю: наприклад, верхній кут синього кольору, нижньої - жовтого.
Корисна порада
Оформляючи твір, зверніть увагу на полотно. Він повинен бути акуратно зафіксований на підрамнику. Не намагайтеся самостійно натягнути полотно - ви можете пошкодити барвистий шар на полотні. У спеціалізованій майстерні вам допоможуть у цій ситуації.