Як монтувати cd.

Програми або ігри, що мають великий розмір, поширюються в інтернеті у вигляді спеціальних файлів, званих образами диска. Образ диска повністю копіює структуру і зміст звичайного CD. Для його запуску на комп'ютері необхідно мати спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого здійснюється монтування образу диска.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціальний додаток для монтування образів компакт-дисків під назвою Daemon Tools. Дана утиліта поширюється на платних і безкоштовних умовах. Для монтування CD в кількості одного-двох штук цілком достатньо функцій безкоштовної програми. При установці безкоштовної версії програми зверніть увагу на рекламні модулі, що інсталюються разом з нею (витрати безкоштовної версії програми). Прибравши відповідні прапорці, відключіть їх установку. Після інсталяції програми перезавантажте комп'ютер.
2
Відкрийте настройки Daemon Tools, натиснувши на значок програми правою кнопкою миші (після перезавантаження комп'ютера утиліта стартує разом з системою і починає свою роботу в фоновому режимі). У діалоговому вікні налаштувань виберіть рядок «Емуляція». Після цього ще раз клікніть правою кнопкою миші по значку програми в системному треї і в контекстному меню натисніть «Всі опції включені». Після цього операційна система визначить віртуальний привід компакт-дисків, який буде відображатися у всіх файлових менеджерах. Саме в ньому буде відбуватися монтування образу диска.
3
Клацніть лівою клавішею миші на кнопку «Привід 0: [X:] Порожній» в основному вікні програми. У вікні, вбудованого файлового менеджера вкажіть шлях до образу CD, який повинен мати формат .mdf або .iso. Після цього зайдіть в папку «Мій комп'ютер» (або запустите файловий менеджер Total commander) і переконайтеся, що в одному з з'явилися віртуальних CD-дисководів «перебуває» змонтований вами образ диска. Запуск віртуального диска здійснюється так само, як і запуск стандартного компакт-диска. Змонтований в віртуальному приводі диск є повноцінною заміною звичайного диска (наприклад, якщо для будь якої гри потрібна наявність CD в приводі, його роль може виконувати образ).
Зверніть увагу
Завантажити дистрибутив Daemon Tools можна за адресою http://www.daemon-tools.cc/rus/home.