Як знайти роботу.

Пошук роботи - процес трудомісткий, він зажадає від кандидата чимало тимчасових та інтелектуальних ресурсів. З такою необхідністю ви можете зіткнутися не тільки на початку шляху, але і на піку процвітаючою кар'єри. У будь-якому випадку слід запастися терпінням і налаштуватися на найкращий результат.

Вам знадобиться

- інтернет; - друковані видання; - резюме.

Інструкція Вам знадобиться:
- інтернет; - друковані видання; - резюме.
1
Визначтеся, в якій сфері ви хотіли б працювати. Враховуйте отримана освіта і наявний досвід, а також ваші кар'єрні амбіції на найближчі роки. Уявіть, ким ви бачите себе через 5-7 років, щоб зрозуміти, з якої посади вам слід почати.
2
Складіть резюме, в якому буде відображена вся інформація, необхідна роботодавцю. Вкажіть не тільки основні відомості про закінчених навчальних закладах та робочих місцях, а й усі додаткові курси, тренінги, стажування та інші важливі досягнення. Прикладіть до резюме якісну фотографію.
3
Використовуючи інтернет і тематичні видання, виберіть компанії, в яких вам хотілося б працювати. Вивчіть їх корпоративні сайти, почитайте відповідні форуми, які допоможуть вам скласти більш глибоке уявлення про обраних підприємствах.
4
Дізнатися, чи потрібні в обрані вами компанії співробітники. Ви можете звернутися з таким питанням безпосередньо, зателефонувавши до відділу кадрів. Після отримання відомостей про наявні вакансії ви можете трохи підкоригувати резюме. Наприклад, якщо фірмі потрібно мерчендайзер, а ви працювали маркетологом, зробіть наголос саме на ті навички та якості, які необхідні для конкретної вакансії. Розішліть готові резюме. Якщо на даний момент підприємство не веде набір співробітників, зробіть позначку "до кадрового резерву" і вкажіть бажані посади.
5
Зверніться у велике кадрове агентство. Там вам запропонують заповнити анкету, пройти співбесіду і зробити кілька професійних тестів. Після цього рекрутер зможе вибрати для вас вакансію з наявної бази і представити вас роботодавцю.
6
Якщо вам призначили співбесіду, підготуйтеся до нього заздалегідь. Дізнайтеся найбільш частотні питання і придумайте відповіді на них. Підготуйте чіткі і грунтовні аргументи на користь того, чому саме ви повинні працювати на пропонованій посаді. На самому співбесіді тримайтеся спокійно і впевнено, відповідайте з гідністю навіть на самі каверзні питання. Тримайтеся відкрито й доброзичливо: це значно підвищить ваші шанси на успіх.
Корисні поради:
Додайте своє резюме на сайтах з пошуку роботи, на біржах праці. Так роботодавці зможуть самі знайти вас.
Корисні поради

Додайте своє резюме на сайтах з пошуку роботи, на біржах праці. Так роботодавці зможуть самі знайти вас.