Як повісити на стіну з гіпсокартону. Як побудувати стіну з гіпсокартону.

Рано чи пізно до стіни з гіпсокартону доводиться кріпити різного роду предмети, такі як полки, картини, панно, дзеркала, акустичні системи й т.д. Виконати це можна без особливих проблем. Потрібно тільки дотримуватися певних вимог.
Інструкція
1
Для кріплення предметів до гіпсокартонної стіні найкраще використовувати спеціальні дюбелі. У них потім вже вкручуються шурупи. Не можна використовувати для цієї мети цвяхи. Якщо ж ви вирішили прикрасити стіну звичайної листівкою, то можна обійтися звичайним шурупом. Врахуйте, всі предмети, які мають пристойний вагу, повинні бути закріплені на стіні за допомогою дюбелів. Для того щоб повісити картину, можна використовувати безпосереднє кріплення. У цьому випадку на вкручений в дюбель шуруп можна буде повісити картину на шпагаті. Також в деяких випадках використовують непряме кріплення. Суть його полягає в тому, що до стіни дюбелями прикручується кронштейн або ж гачок. На нього потім можна навісити, наприклад, кухонну шафку.
2
В даний час у продажу є достатня кількість дюбелів самих різних сортів і видів. Рекомендується використовувати багатосторонній розпірний дюбель, який виконаний з нейлону. Він має чотирьохсегментних будову. Його зручно вкручувати. До того ж, такий дюбель відрізняється надійністю. Всередині отвори відбувається рівномірний розподіл сил. Він не буде провертатися завдяки блокувальним ребрах. У пустотілої кладці або гіпсокартонних перегородках відбувається згортання дюбеля в вузол.
3
З дюбелем також потрібно застосувати універсальні саморізи. Вибирати його потрібно за наступним принципом: довжина дюбеля + товщина монтируемого предмета + 10 міліметрів.
4
Добре підходить до гіпсокартонної стіні спеціальний дюбель-метелик. З його допомогою можна надійно закріпити полки, рейки, люстри, карнизи, антени і т.п. Виконаний він з високоякісного поліаміду. Провертання запобігають поздовжні ребра. Стопорний бортик оберігає дюбель від провалювання в просвердлений отвір.
5
Для кріплення більш легких конструкцій до гіпсокартону можуть бути використані пружинні дюбелі типу «парасолька». Вони продаються як зі звичайним шурупом, так і з гаками. Використовувати їх можна для кріплення стельових світильників, книжкових полиць і т.п.