Як змішувати кольору. Як змішати кольору пробки.

Всілякі кольору , відтінки, насиченість і яскравість фарб - все це впливає на сприйняття людиною будь-якого предмета, будь то картина, рослина, одяг або інтер'єр. Дивовижне розмаїття фарб навколишнього світу засноване всього лише на трьох основних (чистих) кольору х, все інше - відтінки, отримані шляхом їх змішування. Щоб отримати гармонійне поєднання фарб, треба знати, як змішувати кольору .
Інструкція
1
Визначтеся з тим, яким має бути кінцевий результат. Якщо хочете отримати чистий однотонний колір, скористайтеся правилами для змішування кольорів. До основних кольору м, які неможливо отримати шляхом змішування інших кольорів, віднесені червоний, синій і жовтий. Зате якщо змішати їх між собою, вийде новий колір. Так, щоб отримати зелений колір, змішайте в рівних частках синій і жовтий кольору , для отримання фіолетового кольору візьміть червоний і синій, для помаранчевого - червоний і жовтий. Якщо вам потрібен коричневий колір, змішайте зелений і червоний, а для отримання кольору морської індійські візьміть синій і зелений кольору .
2
Щоб отримати насичений кінцевий колір, беріть яскраві базові фарби. Якщо потрібні пастельні тони, вибирайте світлі базові тони або додайте трохи білого кольору . Від того, в яких пропорціях ви змішайте кольору , і залежатиме кінцевий результат.
3
Змішувати різні кольору і відтінки в одній речі (зображенні, кімнаті, одязі) теж потрібно з розумом. Щоб не отримати в результаті дисгармонічну картину, пам'ятайте про правила поєднання кольорів. Вибирайте відтінки, близькі один до одного в колірній палітрі. Близько один до одного розташовані, наприклад, такі відтінки, як темно-синій, синій, блакитний.
4
Крім того, стежте за «температурним режимом», адже кольору теж бувають холодними і теплими. Жовтий і зелений або червоний і жовтогарячий близькі один до одного і за кольором, і по температурі.
5
Для отримання яскравих динамічних поєднань використовуйте колір-протилежність (тобто колір, що знаходиться навпроти обраного вами кольору в колірному колі). До речі, такі сполучення часто зустрічаються в живій природі. Наприклад, червоний і зелений (квіти, ягоди), синій і жовтий (нічне небо і місяць), блакитний і помаранчевий. Щоб визначити колір, протилежний вибраному, відкрийте будь-який графічний редактор.
6
Білий і чорний - універсальні кольору , вони поєднуються з будь-якими іншими кольору мі і відтінками. Дані кольору не належать до «чистих», їх теж отримують шляхом змішування інших кольорів спектра.