Як відправити фото з інтернету на телефон. не можу завантажити фото з інету на мобільний.

Зберігати фото з інтернету в комп'ютер вміють все. А от коли потрібно відправити зображення з мережі на мобільник, часто виникають питання. Насправді, це настільки ж легко, як в першому випадку. Існує навіть кілька способів помістити фото з інтернету в телефон .
Інструкція
1
Скористайтеся перевіреним «дідівським» способом, якщо виходите в інтернет через комп'ютер і бажаєте при цьому відправити фото з мережі в телефон . Для початку збережіть всі зображення на комп'ютері, натиснувши правою кнопкою миші на фото і якшо «Зберегти». Підключіть USB-кабель для телефон а до комп'ютера. Натисніть правою кнопкою миші на фото і виберіть «Копіювати», потім відкрийте знімний диск, який є телефон ом і на порожньому місці клікніть «Вставити». Фото відправлено на мобільник.
2
Удайтеся до послуг WAP-обмінника, наприклад такого http://upwap.ru/. На ньому ви зможете зберегти фото , а потім перемістити його собі в телефон за допомогою спеціальної програми.
3
Використовуйте сервіси телефон а, щоб відправляти зображення безпосередньо в телефон . Це дуже зручно - дивишся фото через мобільник в інтернеті і відразу ж зберігаєш необхідні в папках стільникового. Можна відправляти ММС з зображенням по Росії і країнам СНД, причому кількість не є обмеженим. Якщо ви будете відправляти ММS-повідомлення на телефон з інтернету, ваш номер телефон а збережеться анонімним, тобто не буде переданий третім особам. За допомогою ММS ви також зможете відправляти фото не тільки на свій телефон , але і друзям, щоб, приміром, привітати з днем народження або поділитися новою фото графу. Для цього достатньо клікнути значок, часто располагающийся внизу фото «відправити ММS».
4
Щоб відправити фото безпосередньо в телефон безкоштовно, зайдіть на сайт вашого оператора телефон ной мережі. Виберіть відповідний розділ. Складіть текст або просто додайте фото . Вкажіть, на який номер слід відправити зображення. Потім введіть перевірочний код для відправки ММS і натисніть ОК. Якщо у абонента, якому ви відправили фото , підключений сервіс мультимедійних повідомлень, то через пару хвилин він отримає фото .