Як приготувати йогурт для дитини. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Якщо ви хочете внести якусь різноманітність в меню вашого дитини - домашній йогурт буде відмінним рішенням! Корисний, смачний і дуже простий у приготуванні, він стане улюбленим продуктом вашого дитини .
Вам знадобиться
    • 1 літр молока;
    • 1 баночка йогурту;
    • начинка за смаком.
Інструкція
1
В першу чергу, виберіть йогурт для "закваски". На даний момент в будь-якому супермаркеті полки ломляться від широкого асортименту йогурт ов на будь-який смак. Але важливо пам'ятати, що далеко не кожен йогурт підійде для закваски. Уважно поставтеся до складу продукту. Це повинен бути максимально натуральний продукт без штучних хімічних добавок, приготований за традиційною рецептурою. Кілька виробників пропонують йогурт и, приготовані за традиційною грецькою рецептурі. Вони є відмінною закваскою. Також при виборі йогурт а не забудьте перевірити їх склад на наявність потенційних алергенів, якщо ваша дитина схильна до харчової алергії. Деякі з них можуть бути зашифровані. Так Е330 - лимонна кислота.
2
Ретельно вимийте ємності з кришками з йогурт Ниці. Витріть їх насухо серветкою або просушіть отворами вниз на чистому кухонному рушник.
3
Заповніть кожну ємність на дві третини свіжим молоком (бажано використовувати домашнє або покупне добірне молоко). Додайте по одній-дві чайної ложки йогурт а для закваски. Вперше можна використовувати покупної йогурт, надалі залишайте для цієї мети частину домашнього свіжого йогурт а.
4
Ретельно перемішайте. Закрийте ємності кришками і поставте в йогурт ніцу. Включіть її на 6-10 годин.
5
Після виключення ще раз ретельно перемішайте. Додайте за смаком порізані шматочками фрукти або ягоди. Внести різноманітність можна, додавши шматочки желе, шоколад або печиво. Зауважте, не обов'язково в усі баночки класти однакову начинку: нехай кожен йогурт матиме новий смак, дитина це обов'язково оцінить.
6
Перемішайте і поставте в холодильник на пару годин до повного охлажденія.Пріятного апетиту Вам і Вашій дитині!