Як збільшити оперативну пам'ять комп'ютера. Як підвищити оперативки на компі.

Оперативна пам'ять є дуже важливим показником комп'ютера. Від її кількості залежить швидкість роботи без зависань багатьох додатків і системи, загалом. Для вирішення питання про збільшення кількості оперативної пам'яті потрібно звернутися до ОЗУ. Оперативний пристрій - пристрій (модуль) для реалізації функцій оперативної пам'яті. Тобто це і є ті планки, які в побуті називаються «оперативка».
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - планки ОЗУ
Інструкція
1
Для збільшення оперативної пам'яті комп'ютера ми використовуватиме нові планки ОЗУ. Дійсно, це єдиний спосіб для збільшення пам'яті. Використання методик «розгону» може привести до краху системи або модуля », тим більше, якщо« розгін »виконаний любителем. Програми, які збільшують пам'ять, насправді виробляють її оптимізацію за рахунок відключення певних функцій і служб. Тому в першу чергу потрібно визначити, яка планка ОЗУ вам підійде. Їх існує кілька видів: DIMM, DDR, DDR2, DDR3. Дізнайтеся точно, яка підходимо вам, інакше може відбутися поломка комп'ютера при установці неправильної планки.
2
Після того, як потрібна планка, яка зможе збільшити на пам'ять необхідну кількість мегабайт, куплена, можна приступати до установки. Відкриваємо кришку комп'ютера. Попередньо від'єднуйте всі штекери. В першу чергу, штекер, який відповідає за споживання енергії від мережі. Огляньте «нутрощі» вашого комп'ютера. Тепер знайдіть слот, який відповідає за ОЗУ. Зазвичай ці слоти знаходяться праворуч від процесора.
3
Акуратно вставте (або замініть) в слот планку ОЗУ. Спеціальні тримачі, які знаходяться вгорі і внизу, повинні видати характерне клацання. Після цього, закрийте кришку комп'ютера і підключіть штекери. Увімкніть комп'ютер. Можливо, знадобиться перевстановлення системи. Клацніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер», виберіть "Властивості". У вікні, переконайтеся в тому, що кількість оперативної пам'яті збільшено.
Зверніть увагу
Будьте уважні при установці планок ОЗУ. Якщо комп'ютер знаходиться на гарантії, то ушкодження наклейки позбавляє гарантії.
Корисна порада
Проконсультуйтеся з фахівцем, перш ніж проводити установку планок.