Як зв'язати гачком літнє плаття. Як зв'язати сукню літнє плаття гачком.

Ажурна літнє плаття з бавовняної пряжі буде як не можна до речі в літню спеку. Його можна надіти, як на пляж, так і на урочистий захід. Таке плаття неймовірно жіночно і підійде жінкам будь-якої комплекції.
Вам знадобиться
  • - 350-400 грам бавовняної пряжі «Ірис» або «Сніжинка»;
  • - гачок № 4.
Інструкція
1
Перед початком в'язання зніміть мірки. Вам знадобляться: обхват грудей, обхват талії, довжина виробу і глибина пройми рукава. Використовуючи ці мірки, побудуйте викрійку-основу, до якої потім будете прикладати в'язане полотно, щоб робити необхідні убавкі або надбавки.
2
Починайте роботу з вив'язування щільної частини спідниці. Наберіть ланцюжок з повітряних петель, рівну обхвату стегон плюс п'ять сантиметрів на вільне облягання. Замкніть ланцюжок кругом і в'яжіть по колу полотно спідниці стовпчиками з накидом. Це приблизно 40 рядів, але ви можете пов'язати щільну частина такої довжини, яка підходить саме вам.
3
Низ спідниці обв'яжіть ажурною облямівкою. Для неї можна використовувати будь фантазійний візерунок: «полуцвет», «квіти», «ананаси» і так далі. Досить буде зв'язати один або два мотиви в довжину.
4
Мотив «полуцветок» в'яжіть таким чином: вивяжіте «пучок» з останньої петлі, завершальній ряд щільної частини спідниці. Для цього наберіть шість повітряних петель, потім у ту ж петлю попереднього ряду зв'яжіть три стовпчики з двома накидами і дві повітряні петлі між ними. Потім зв'яжіть ланцюжок з п'яти повітряних петель, пропустивши шість петель попереднього ряду, в сьомий зашморгу вивяжіте такий же «пучок», як описано вище. Продовжуйте таким же чином до кінця ряду.
5
Далі в наступному ряду зв'яжіть «пелюстки». У кожній ланцюжку з 2 повітряних петель пров'яжіть стовпчик без накиду, 3 стовпчики з накидом і стовпчик без накиду. З'єднайте всі «пелюстки» ланцюжком з трьох повітряних петель.
6
Закінчивши спідницю, приступайте до в'язання верхньої частини по вашій викрійці. В'яжіть 8 - 10 рядів по колу. Потім в'яжіть прямими і зворотними рядами, залишивши місце для застібки. Поступово робіть убавкі, звужуючи ряди до розміру обхвату талії. Далі пров'яжіть ще вісім рядів, що не збавляючи, а потім розширюйте полотно за допомогою збільшень до мірки обхвату грудей. В'яжіть таким чином до пройми рукава. Далі в'яжіть тільки перед сукні, розділіть полотно на дві половинки і вив'язувати, формуючи виріз горловини.
7
В кінці роботи зв'яжіть зав'язки і пришити гачки або блискавку для застібки. Кромку пройм і горловини обв'яжіть стовпчиками без накиду. Плаття зволожите і висушіть на горизонтальній поверхні, також його можна відпарити праскою через кілька шарів марлі.
Корисна порада
Якщо ви бажаєте зв'язати плаття повністю фантазійним візерунком, то зшийте під нього чохол з непрозорої тканини.