Як відзначити день народження подруги. Як зробити свято для подруги на день народження.

У дитинстві будь-яка дитина чекає з передчуттям свого дня народження , оскільки знає, що турботливі батьки приготували безліч сюрпризів і подарунків. У дорослому житті все інакше: свято часто доводиться створювати самим. Однак на допомогу можуть прийти близькі подруги, які повернуть дитяче відчуття казки хоча б у день народження .
Вам знадобиться
  • - Реквізит;
  • - колективний подарунок;
  • - запрошення;
  • - гроші.
Інструкція
1
Підготуйтеся до дня народження подруги заздалегідь. Зберіть всю вашу компанію і складіть план свята. Якщо в даний час ваша подруга занадто багато працює або перебуває в депресії, створений вашими стараннями свято здатний відразу зробити її щасливою. Продумайте, де саме ви будете відзначати день народження , який реквізит вам знадобиться, що ви будете дарувати і які сюрпризи влаштовувати.
2
Визначтеся з місцем святкування. При цьому зовсім не обов'язково проводити всі торжество лише вдома або в кафе. Наприклад, ви можете почати привітання прямо на місці роботи або навчання, а ввечері відправитися на дискотеку. Подбайте заздалегідь про замовлення столиків, купівлі квітів і подарунків, а також про наявність частування.
3
Підготуйте заздалегідь загальний сюрприз від всієї компанії. Це може бути стінгазета з кумедними фотографіями, колажами та побажаннями, написаними від руки. Не менш зворушливим буде і відеозапис, в якій візьмуть участь всі ваші друзі.
4
Оберіть для свята певну тематику, яка зобов'яже всіх гостей до певних нарядам, а вас - до відповідної програми. Наприклад, влаштуйте вечірку в індійському стилі. Роздайте всім гостям запрошення, в яких прописаний дрес-код. Підберіть музику, замовте в ресторані або приготуйте страви індійської кухні, придумайте розваги і танці в цьому стилі. Вашій подрузі буде особливо приємно, якщо тематика свята буде відповідати її захопленням.
5
Влаштуйте нестандартний свято. Цілком можливо, що в кафе ви ходите досить часто і без приводу. Купуйте колективний абонемент в салон краси. Розслабляючий масаж, маски, процедури з догляду, укладання волосся - разом все це робити набагато веселіше. У процесі ви можете розмовляти, ділитися новинами, пити шампанське. Після салону вам залишиться лише захопитися своїм зовнішнім виглядом і, можливо, відправитися в будь-який заклад підкорювати чоловічі серця.
Зверніть увагу
Піклуючись про форму свята і подарунки, не варто забувати про хороше, легкому настрої. Адже навіть самі яскраві костюми і масштабні приготування не замінять душевних слів і щирих посмішок.
Корисна порада
Якщо у вас не вистачає ідей, зверніться в професійне агентство, яке займається організацією свят.