Як очистити sim карту. Як будь чистий найняти сим.

Якщо ваш телефон починає показувати повідомлення, що його сім-карта заповнена, значить, потрібно зайнятися її чищенням. Як очистити сим- карту ? Це не надто складна задача, конкретніші дії залежатимуть від операційної системи і моделі телефону.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - інформація про ваш телефон.
Інструкція
1
Врахуйте, що найпростіші телефони з Java найкраще адаптовані для чистки сім-карти. В цьому випадку потрібно зробити наступне: - зайдіть в розділ «Контакти»; - виберіть «Видалити»; - введіть на вибір дві опції - «Видалити все» і «Видалити по одному»; - натисніть опцію «Видалити все» (робити потрібно акуратно і один раз, щоб випадково не видалити корисні контакти); - зайдіть в пункт меню, «Сім-карт» і натисніть на екрані «Ок», як підтвердження своїх дій.
2
В дорогих телефонах, наприклад в iPhone, така функція відсутня, тому тут дійте по-іншому: - встановіть для очистки сім-карти будь-яку програму-менеджер (наприклад, Cydia); - синхронізуйте з порожнім iTunes свій телефон, в Внаслідок такої дії сім-карта очиститися.
3
Операційна система Андроїд встановлюється в комунікаторах, тут очистку сім-карти зробіть так: - зайдіть в розділ «Контакти»; - виберіть той пункт меню, завдяки якому будуть відображатися не всі записані конакти, а лише ті, які знаходяться на самій сім-карті; - натисніть пункт «Меню»; - виберіть у запропонованих опціях «Видалити»; - виберіть у списку варіантів дії пункт «Меню»; - виберіть варіант «Виділити все», після чого натисніть «Видалити»; - підтвердіть намір своїх дії натисненням кнопки "Ок".
4
Для смартофон BlackBerry вам потрібно зробити наступні операції: - зайдіть в телефонну книгу; - перейдіть в контакти, які розташовані на сім-карті; - виділіть їх все і натисніть пункт «Видалити; - підтвердіть намір своїх дії натисненням кнопки« Ок ».
5
Для телефонів, на яких встановлена операційна система «Симбіан», проведіть наступні дії: - зайдіть в розділ «Контакти»; - виберіть відповідний пункт під назву «Параметри»; - виберіть пункт «Використання пам'яті сім-карти»; - позначте всі або певні контакти і видаліть їх.
Зверніть увагу
Все контакти, які будуть видалені з сім-карти, відновленню не підлягають, пам'ятайте про це!