Як продати рукоділля.

Вироби, зроблені вмілими руками майстрів, допоможуть створити індивідуальний імідж, наповнити інтер'єр неповторними деталями, а також позбутися від панують усюди штампів і безликості. Для багатьох рукоділля стає улюбленим заняттям, але при належному підході і деякої підприємливості це хобі може перерости в прибутковий бізнес.
Вам знадобиться
  • - Інтернет;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Будьте в курсі місцевих виставок, на яких ви зможете представити свої вироби. Домовтеся заздалегідь з організаторами та візьміть в оренду невелику вітрину для ваших робіт. Якщо виставки-продажу проходять в вашому місті дуже рідко, організуйте власну. В даному випадку мова зовсім не йде про масштабному заході. Розташуйте стенди з рукоділля м в бібліотеці або дитячому закладі залежно від спрямованості вашої творчості.
2
Об'єднаєтеся з іншими майстрами і відкрийте невелику точку в торговому центрі. Для продажу рукоділля буде достатньо вітрини в холі або проході. Постарайтеся, щоб ваша творчість не перетинаються, але і не контрастувало. Наприклад, не варто розміщувати вироби з каменю поруч з дитячими іграшками. І навпаки, біжутерія від різних майстрів допоможе створити цікавий асортимент.
3
Знайдіть інтернет-сайти, на яких ви зможете продати своє рукоділля . Сьогодні в мережі їх досить багато. Однак ви повинні приймати в розрахунок ціновий рівень, оскільки ваші роботи незмінно будуть порівнювати з аналогічними. Крім того, необхідно врахувати і витрати на пересилку товару, оскільки далеко не завжди їх оплачує покупець.
4
Спробуйте домовитися з великими магазинами безпосередньо. Це буде непросто, оскільки ваша продукція навряд чи має необхідні сертифікати. Але якщо ваша творчість по-справжньому цікаво, ви зможете вирішити і цю проблему. З магазинами доцільно починати переговори, якщо ви займаєтеся прикрасами, аксесуарами, іграшками, предметами інтер'єру.
5
Створіть безкоштовну сторінку в інтернеті, на яку ви зможете викласти фотографії своїх робіт. Розміщуйте посилання на цей сайт на всіляких дошках оголошень і тематичних форумах.
Корисна порада
Щоб ваша діяльність з продажу рукоділля була законною, зареєструйтесь як індивідуальний підприємець і оплачуйте податки.