Як підключити відео для Скайпу. Як записати в скайпі відео.

Програма Skype - одна з найпопулярніших в категорії «інтернет-телефонія». Важливою причиною популярності програми є можливість відео дзвінків. Адже візуальний контакт робить спілкування більш повноцінним і цікавим. Щоб підключити відео в Скайп необхідно виконати ряд дій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - програма Skype;
  • - вбудована або зовнішня відеокамера.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. Підключившись до інтернету, завантажте програму Skype. Встановіть програму на комп'ютер. Докладна інструкція з встановлення буде запропонована вам самою програмою. Зареєструйся як новий користувач Skype. Виберіть ім'я та пароль. Постарайтеся бути оригінальним, так як користувачів цієї програми в світі вже більше 10млн. чоловік.
2
Після успішної реєстрації програма запустить інтерфейс входу. Ви побачите список контактів. Активний контакт буде тільки один - це тест-служба Skype. Спробуйте зробити дзвінок в тест-службу Skype. Якщо все пройшло нормально, то переходите до відео-дзвінків. Програма Skype може використовувати як вбудовану, так і зовнішню камеру для здійснення відео дзвінків. Для використання цієї функції в програмі знадобиться додаткова настройка.
3
У разі використання зовнішньої USB-камери для відео дзвінків, підключіть пристрій до комп'ютера і встановіть драйвера. Останні версії OS мають вбудовані бібліотеки драйверів, які дозволяють встановлювати зовнішні USB пристрою в автоматичному режимі. Якщо ваш комп'ютер не зміг визначити камеру, необхідно встановити драйвера з диска виробника. За відсутності диска драйвера можна скачати з сайту виробника камери.
4
Перевірте працездатність камери без програми Skype. Якщо все працює штатно, переходите до налаштування камери для використання відео дзвінків. Відкрийте програму, знайдіть в меню вкладку «Інструменти», далі - «Налаштування» - «Налаштування відео». Обов'язково поставте галочку в чекбоксі навпроти пунктів «Автоматично починати відеотрансляцію» і "Включити Skype відео». При недостатньому якості картинки (випадання кольоровості, смуги, пикселизация) використовуйте вбудований редактор. Зайдіть в розділ «Налаштування відео» - «Налаштування вебкамери». Тут змініть чіткість, контрастність, яскравість і ін. характеристики зображення.