Як відновити файлову систему.

Іноді, встановлюючи нові програми або оновлюючи драйвери, можна порушити роботу операційної системи. Відновити її можна за допомогою спеціальної програми, яка входить в стандартний набір службових програм операційної системи. Ця програма періодично створює точки відновлення системи, записуючи в них відомості про систему і параметри реєстру. Включення працездатних параметрів з такої точки дозволяє повернути комп'ютер до нормального стану. В операційній системі Windows існує кілька способів відновлення системи.
Інструкція
1
Якщо проблема з'явилася відразу після установки нового драйвера, то після перезавантаження Windows перед вами відкриється чорний екран з варіантами завантаження. Необхідно вибрати «Завантаження останньої вдалої конфігурації (з працездатними параметрами)». Цей режим поверне останні працездатні настройки драйвера і параметри реєстру.
2
Якщо виникли проблеми в процесі роботи з ПК, і ви не знаєте, коли стався збій, то необхідно увійти в програму "Відновлення системи". Після цього виберіть одну з точок відновлення, наприклад, за вчорашній день. Якщо відновлення параметрів за вчорашній день не допомогло, необхідно відновити параметри тижневої давності і т.д.
3
Вхід у програму відновлення системи здійснюється так. Натисніть кнопку або значок «Пуск», далі виберіть "Всі програми", потім "Стандартні", в них виберіть «Службові» і «Відновлення системи». В програмі виберіть «Відновлення попереднього стану комп'ютера».
Зверніть увагу
Відновлення системи не зачіпає особисті файли користувачів, що зберігаються на жорсткому диску.
Корисна порада
Точки відновлення системи можна і потрібно створювати в ручну перед установкою нового програмного забезпечення або зміну системних параметрів.