Як зліпити оленя.

Олень - розумне і благородна тварина. Він дуже красивий і витривалий і по праву займає одне з перших місць серед тварин, зображуваних на гравюрах і картинах з лісовими пейзажами. Створіть і ви свій шедевр - виліпити оленя з тіста.
Вам знадобиться
  • - Борошно;
  • - сіль;
  • - вода;
  • - дві чорні намистини;
  • - фарби;
  • - лак.
Інструкція
1
Заготовте тісто для ліплення. Візьміть по 150г борошна і солі, і 50 мл води. Всипайте сіль і борошно, попередньо перемішані разом, в воду. Щоб отримати однорідне і еластичне тісто, замішуйте його на столі. Додавайте воду чи борошно, якщо тісто занадто м'яке або, навпаки, кришиться. Покладіть тісто на пару годин в холодильник.
2
З фольги сформуйте основу тулуба оленя . Для цього скачайте фольгу валиком і надайте йому форму підкови. Утворилися одночасно тулуб і ноги оленя . Скачайте з фольги конус для основи голови. Візьміть шматок тіста, розкачайте в пласт і оберніть їм фольговані основи.
3
Зробіть для оленя шию: шматку тесту надайте форму конуса і витягніть його. Вставте зубочистку в тулуб, 1/3 частина залиште зовні. Надіньте на цю частину шию. Попередньо змочіть водою місця з'єднання тулуба та шиї.
4
Візьміть два шматки дроту і покрийте їх тестом. Надайте їм форму рогів і прикріпіть до голови. Зліпити з маленьких шматочків тіста вуха, змочіть водою їх основу і приліпите з боків голови. Зробіть оленю очі, вставивши на їх місце чорні намистини. Стекой виділіть ніс і рот.
5
Фігурку висушіть в духовій шафі. При безперервному впливі високої температури на тісто, воно може потріскатися і здутися. Щоб цього не трапилося, сушіть виріб поступово. Нагрійте його до 200 ° С і, поставивши туди оленя , відразу ж вимкніть. Після того як охолоне духовка, вийміть оленя . Потім знову нагрійте духовку і повторіть ті ж дії. Так зробіть кілька разів. Можна залишити оленя сохнути самостійно, не вдаючись до сушки в духовці. Так він висохне, приблизно, через тиждень.
6
Коли фігурка висохне, пофарбуйте її. Для цього можна використовувати гуаш, темперні або масляні фарби. Для додання міцності і захисту від впливу вологи оленя можна покрити лаком після того, як висохне фарба.