Як спіймати радіо.

Винахід телебачення, а потім і інтернету не призвело до зникнення такого класичного засоби масової інформації, як радіо . Більше того, існують радіо станції, які використовують для поширення аудиопотока не тільки ефір, але й інтернет.
Інструкція
1
Якщо приймач є класичним аналоговим, спочатку перемикачем діапазонів виберіть бажаний, а потім, використовуючи ручку настройки, знайдіть потрібну вам станцію. На короткохвильових діапазонах також використовуйте регулятор точного підстроювання (КВ-лупу), за наявності такого органу управління.
2
На радіо приймачі з цифровою настройкою спочатку кнопкою вибору діапазону включіть бажаний, а потім кнопками зі стрілками або валкодера налаштуйте апарат на частоту радіо станції, яку ви хочете послухати . На деяких апаратах є також цифрова клавіатура для безпосереднього введення частоти.
3
На аналоговому приймачі з цифровою шкалою здійсните настройку так само, як описано в кроці 1. Єдина відмінність полягатиме в способі відліку частоти: вона відображається за допомогою цифр.
4
Для того, щоб послухати інтернет- радіо станцію на комп'ютері, підключеному до глобальної мережі через канал з безлімітним доступом, спочатку встановіть останню версію Flash Player. Потім перейдіть на наступний сайт: http://shoutcast.comВиберіте в списку в лівій стороні сторінки жанр, а потім у списку в правій стороні - станцію. Натисніть на круглу синю кнопку поряд з її назвою, і вона зазвучить. Якщо станцій у списку мало, натисніть кнопку "Show more", розташовану в кінці списку.
5
На телефоні з операційною системою Symbian, також за умови наявності безлімітного доступу і діюча точка доступу (APN), перейдіть на наступний сайт: http://mundu.comЗарегістріруйтесь на ньому, увійдіть під логіном і паролем, відредагуйте список станцій. Скачайте програму Mundu Radio, також введіть у неї логін і пароль. Завантажте створений вами список станцій в програму, скориставшись пунктом меню під назвою "Load playlist". Виберіть зі списку спочатку жанр, а потім і станцію, після чого приступите до її прослуховування.