Як відновити вилучені файли.

Кожен стикався з ситуацією, коли найцінніша інформація раптом виявляється випадково видалена. І не важливо, що це за файли - улюблені фотографії з поїздки до моря, або багаторічну працю над докторською дисертацією - емоції, як правило, виникають одні й ті ж. Ну а після того, як перший напад горя і паніки вщухне, виникає гостре бажання відновити вилучені файли.

Чи можна це зробити? Як правило, це цілком можливо, і навіть нескладно, коли недосвідченому користувачу здається, що інформація погублено безповоротно. Головне - пам'ятати два Великих Закону Успішного відновлення загиблої Інформації: Закон 1: більше нічого не чіпай! Виявили видалення потрібних файлів? Кожна наступна дія може остаточно знищити інформацію, навіть якщо до цього вона могла бути відновлена без особливих труднощів. Тому найкраще просто відійти від комп'ютера перейти до Закону 2.

Закон 2: звернися до фахівця! Цей закон стосується більшою мірою навіть не «чайників» - вони інстинктивно так і роблять. Він стосується тих, хто вважає, що трохи розбирається у «всій цій техніці». Ось у таких людей найчастіше з'являється спокуса спробувати відновити дані самостійно. Результат, як правило, плачевний - фахівець, до якого все одно, зрештою, доведеться звернутися, лише розведе руками, а дані будуть втрачені остаточно.

Розглянемо більш докладно ситуації, коли може знадобитися відновлення видалених файлів. 1. Випадково натиснули «видалити файл». Випадок найбільш простий і безпечний: в сучасних системах файл не видаляється безповоротно, а поміщається в корзину. Звідти його можна легко і безпечно витягти, після чого витерти холодний піт з чола і продовжити роботу. Це, мабуть, єдина дія, яке допустимо виконати до звернення до спеціалістам.Подводние камені: на жаль, в корзину не вміщуються занадто великі файли, а також файли, що знаходилися на змінних носіях, таких як дискети або флешкі.2. Диск був відформатований, або змінено розбиття логічних томів. В цьому випадку особливої важливості набуває виконання Першого Закону. Справа в тому, що при форматуванні інформація на диску не знищується, а просто місце, зайняте файлами, позначається для системи як «вільне». Плюс цієї ситуації: якщо вжити заходів негайно, то дані вдасться відновити швидко, повністю і без втрат. Мінус: будь-яка запис на диск проводиться на «вільне» місце, де насправді знаходиться наша безцінна інформація. А запис може здійснюватися не тільки в результаті копіювання файлів користувачем. Практично всі програми, включаючи і сам Windows, періодично щось записують на диск: тимчасові дані, автозбереження і тому подібні, необхідні для їх функціонування інформаційні блоки. Тому кожна секунда роботи комп'ютера чревата зменшенням шансів на відновлення інформації: а раптом саме зараз Windows запустить планову дефрагментацію диска, після якої виявити якусь осмислену інформацію на «Свободі» місці буде вже зовсім неможливо? Якнайшвидше вимкнути комп'ютер, і до фахівців! З тих же причин сумними можуть бути наслідки застосування різноманітних програм з інтернету, призначених для відновлення даних. Якщо ви не вважаєте себе досвідченим професіоналом - краще не намагайтеся. Що відновить невідома програма - це велике питання. А ось остаточно затерти залишки ваших даних, нагородивши до того ж розкішним комплектом вірусів - це запросто.3. Диск фізично вийшов з ладу. Тут - одразу до фахівців, і чим менше спроб включити комп'ютер з несправним диском, тим більше шанси на відновлення. Якщо диск знеструмлений, то принаймні гірше не буде. А якщо він намагається щось вважати або записати, то ці спроби запросто можуть знищити все, що ще можна було врятувати.

Iphone - унікальний пристрій. Це не тільки мобільний телефон, але і повноцінний комп'ютер, упакований в пристрій вельми невеликих розмірів. Iphone поставляється разом з програмним забезпеченням. Є й корисна утиліта для відновлення видалених даних iTunes.
Вам знадобиться
  • - доступ до апарату.
Інструкція
1
Підключіть iphone до вашого комп'ютера за допомогою кабелю, що йде разом з пристроєм в комплекті. Кабель має інтерфейс USB, і ви можете підключати його в будь-який USB-порт на корпусі комп'ютера. Як правило, дані технології повинні підключатися до персонального комп'ютера послідовно, оскільки неправильна експлуатація може привести до серйозних наслідків. Спочатку підключіть кабель до апарата, а потім до персонального комп'ютера, і дочекайтеся автоматичного визначення системою.
2
Запустіть програму iTunes, якщо вона не активировалась автоматично при підключенні iphone. У лівій області вікна програми знаходиться піктограма iphone - клікніть по ній правою кнопкою миші, щоб викликати меню. Виберіть пункт «Відновити з резервної копії», щоб почати процес відновлення. Вкажіть місце зберігання резервної копії. Якщо ви працюєте в сучасній операційній середовищі Windows 7, то шлях буде таким: Users - Ім'я користувача - AppData - Roaming - Apple Computer - MobileSync - Backup.
3
Створити резервну копію даних, що зберігаються на iphone, можна за допомогою тієї ж програми iTunes. Для цього запустіть програму iTunes, підключіть iphone до комп'ютера і почекайте, поки програма визначить наявність підключеного пристрою. Потім виберіть пункт "Синхронізувати", і додаток створить копію файлів на комп'ютері вінчестера.
4
Варто врахувати, що відео-файли великого об'єму (більше 2 гігабайт) не потрапляють в процес синхронізації і в резервну копію відповідно. Збережіть їх вручну за допомогою вбудованого в програму iTunes диспетчера файлів. Намагайтеся створювати копії важливих даних, так як часто віруси видаляють інформацію на персональному комп'ютері і всіх інших пристроях, які були до нього підключені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hs-CSliKtks
Зверніть увагу
Щоб відновити iPhone з резервної копії потрібно виконати кілька нескладних дій. 1. Підключити телефон і запустити додаток iTunes. 2. У розділі «Пристрої» вибрати iPhone. 3. За допомогою правої клавіші миші знайти функцію «Відновити з резервної копії». 4. Вибрати резервну копію і натиснути «Відновити».