Як встановити манометр.

Манометр являє собою спеціальний прилад для вимірювання тиску. Такі пристрої бувають різних видів, зокрема, виділяються манометри високого і низького тиску. У загальному випадку вони виглядають як зроблені в невеликому корпусі прилади. Крім цього, вони можуть бути з додатковою температурною шкалою або спеціально розроблені для вимірювання тиску розріджених газів (вакуумметри).
Інструкція
1
Манометр повинен бути, як правило, встановлений таким чином, щоб його показання були досить чітко видні обслуговуючому персоналу.
2
Номінальний діаметр корпусу манометрів, які встановлюються на висоті до двох метрів від рівня розташування майданчика спостереження повинен бути приблизно 100 мм, не менше. На висоті від двох до трьох метрів - не менш 160 мм. При цьому забороняється установка манометра на висоті більше трьох метрів від рівня розташування майданчика спостереження.
3
Між манометром і посудиною обов'язково повинен бути встановлений спеціальний триходовий кран або інший аналогічний пристрій, яке дозволить проводити періодичну перевірку манометра за допомогою контрольного пристрою.
4
У необхідних випадках, особливо від умов роботи, а також властивостей робочого середовища, забезпечите манометр сифонной трубкою, масляним пристроєм, буфером та іншими додатковими елементами, які зможуть забезпечити надійну роботу манометра і охороняти його від безпосереднього впливу навколишнього середовища і температури.
5
Манометр и і трубопроводи, що з'єднують їх із посудиною повинні бути обов'язково добре захищені від промерзання.
6
Далі підключіть сам монометра. На трійнику його затягніть, дещо не дотягуючи сам монометра, щоб вигнати повітря.
7
Манометр и не можуть допускатися до застосування в таких випадках, коли: відсутня пломба або клеймо з відміткою про проведення необхідної повірки, прострочений термін даної повірки, а також якщо стрілка манометра при його виключення не повертається до нульового значення шкали і якщо розбите скло манометра або є якісь навіть незначні пошкодження, які зможуть відбитися на правильності показань.
8
При виявленні несправності манометр необхідно відправити на ремонт. Перед здачею в ремонт очистіть манометр від бруду та іржі.