Як встановити піч.

Досить часто люди займаються установкою пічки-буржуйки, адже з її допомогою можна в холодну пору опалювати приміщення. Встановити таку грубку досить просто, але необхідно чітко знати технологію установки.
Інструкція
1
Для початку необхідно зайнятися підготовкою всіх необхідних деталей. Рекомендується використовувати грубку, яка відлита з чавуну. Основною перевагою є швидке нагрівання приміщення і підвищена тепловіддача.
2
Потім потрібно підготувати труби, з яких будете робити димохід. Перша труба буде з'єднуватися безпосередньо з виходом на печі. У неї повинні бути товсті стінки. Для виготовлення відливів дощової води можна використовувати труби, які виготовлені з оцинкованої бляхи.
3
Грубку найкраще встановлювати на лист заліза і цеглу. Необхідно це для того, щоб ізолювати гарячу піч від дерев'яної підлоги, так як під час відкриття дверцят часто летять іскри і вуглинки.
4
Далі можна приступати до зведення димаря. Для цього необхідно з верхньої частини вікна вийняти скло і замість нього встановити заготовки, які виготовляються з листового заліза з вирубаним отвором. Оскільки найчастіше рама подвійна, то з вулиці потрібно проробити те ж саме. В отвір в залізному листі потрібно вставити бляшану трубу.
5
Вище «буржуйки» йтиме товстостінна труба. Вона буде гасити полум'я. Якщо буде використовуватися бляшана труба, то вона може швидко перегоріти, і доведеться займатися її модернізацією або заміною. Особливо це буде неприємно робити в зимовий час.
6
З'єднання труби з пічкою виконується за допомогою хомута з вогнегасника. Його потрібно обрізати і стиснути по діаметру труби. У нижній частині його необхідно стягнути залізним хомутом. Щілини обов'язково потрібно замазати глиною. На вулиці повинен бути встановлений відведення для диму.
7
Така піч буде працювати справно, і температура в кімнаті буде швидко підніматися, стане затишно і тепло. Також варто використовувати хороші дрова чи вугілля.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RtxD7HnZoTw
Тепло живого вогню не замінить жоден електричний обігрівач, навіть найсильніший. Піч в заміському будинку - це зручність та затишок, що прийшли до нас з давніх віків. Встановити в будинку піч може кожен, хто має мінімальні будівельні навички.
Вам знадобиться
  • пічної цегла, шамотна цегла, глиняний розчин, піддувальна дверцята, решітка колосникові, топкова дверцята, чавунна плита, засувка.
Інструкція
1
Оберіть місце, де буде стоять піч. Покладіть на це місце плівку з поліетилену, руберойд або пергамін. На приготовану підстилку насипте і розрівняйте шар піску (товщина близько 1 см).
2
Викладіть перший ряд, дуже чітко дотримуючись горизонтальність. Нанесіть зверху шар глини і встановіть поддувальную дверку, обернувши її вологим азбестовим картоном або ж шнуром. Закріпіть дверку за допомогою дроту і приступайте до викладки другого ряду.
3
Викладіть третій ряд з шамотної цегли, встановіть колосникові грати, прямо над піддувалом. Зробіть це після того, як ряд сформований.
4
Викладіть цеглою четвертий ряд, встановлюючи цеглини на ребро. Зробіть з внутрішньої сторони димоходу підставки для внутрішніх перегородок. Цегла для задньої стінки кладіть без застосування глини, роблячи невеликий виступ назовні.
5
Встановіть топкові дверцята, попередньо обернувши її азбестовим шнуром. Закріпіть дверцята дротом, зафіксуйте двома цеглинами. Переходьте до викладання п'ятого ряду. Цеглини п'ятого рада кладіть плазом.
6
Викладіть шостий ряд, встановлюючи на ребро. Затріть стінки димоходу, використовуючи мокру ганчірку. Переходьте до сьомого ряду, кладіть цеглини плазом.
7
Викладіть восьмий ряд, закриваючи топкові дверцята. Ряд завершите двома цеглинами, що знаходяться над дверкою. Починайте викладати дев'ятий ряд, роблячи зміщення назад для підтримки відкритої дверки. Перед викладкою ряду прокладете мокрий азбестовий шнур, щоб забезпечувалася герметизація вручений плити і цегли.
8
Викладіть десятий ряд. Встановіть трубу, яка може бути приставний або ж насадной. Переходьте до одинадцятого ряду, на якому встановлюється засувка, ущільнена азбестовим шнуром.
9
Встановіть димову трубу, зістикувавши її з приставних або накладної трубою. Вийміть вишибние цеглини (дивіться укладку четвертого ряду), прочистіть димохід від сміття. Переходьте до побілки печі. Особливо ретельно прогалини стики труби і коліна з металу.
10
Прибийте плінтус для окантовки низу печі. Ваша нова піч готова і можна спробувати затопити її, використовуючи папір, дрібні гілки, солому, тріски. Потім відкрийте дверцята і залиште піч на просушування.