Як поміняти фільтр на ВАЗ 2112. Як виглядає термостат на ваз 2112.

Заміна більшості фільтрів ВАЗ 2112 строго регламентована інструкціями експлуатації. Як правило, заміна фільтрів не вимагає спеціального обладнання та професійних знань. Замінити фільтри ВАЗ 2112 може практично будь-який автовласник, витративши на це мінімум зусиль.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - ключ на 19;
  • - ключ на 17;
  • - ключ на 10;
  • - ємність для бензину.
Інструкція
1
Заміна повітряного фільтра ВАЗ 2112Следует знати, що відповідно до інструкції, заміну повітряного фільтра ВАЗ 2112 слід проводити як мінімум через кожні 30000 км пробігу автомашини.
2
Відкрутіть 4 болта, розташованих на кришці корпусу фільтра. Від'єднайте датчик масової витрати повітря, щоб не пошкодити дроти. Зніміть корпус з гумових опор. Послабте хомут, що скріплює вхідний повітряний патрубок і кришку корпусу фільтра. Вийміть кришку з хомута, переверніть її і дістаньте старий повітряний фільтр. Акуратно очистіть фільтр від пилу. Встановіть новий повітряний фільтр і зберіть все в зворотній послідовності.
3
Заміна паливного фільтра ВАЗ 2112Замену паливного фільтра рекомендується проводити кожні 30000 км пробігу. Проте слід врахувати, що стан паливного фільтра безпосередньо пов'язано з якістю використовуваного для заправки автомобіля бензину. Про засміченні фільтра можуть свідчити ривки, що виникають при русі автомобіля.
4
Від'єднайте провід від клеми «мінус» акумуляторної батареї. Приготуйте ємність для бензину і поставте її під фільтр. Утримуючи корпус фільтра за допомогою ключа на 19, відкрутіть штуцер підвідного металевого шланга за допомогою ключа на 17. Поступово злийте весь бензин в підставлену ємність. Від'єднайте другий штуцер аналогічним способом. Послабте кріпильний хомут бензинового фільтра. Уважно вивчіть і запам'ятайте маркування на корпусі фільтра, яка вказує на напрямок потоку палива по магістралі. Як правило, стрілка на корпусі фільтру має бути спрямована до лівого борту автомобіля. Зніміть кільця ущільнювачів, розташовані на наконечниках шлангів і ретельно перевірте їх стан. При необхідності замініть їх. Встановіть новий паливний фільтр ВАЗ 2112, підключіть провід до клеми «мінус» акумулятора і ретельно перевірте герметичність з'єднання. Слід пам'ятати, що перевірку необхідно проводити при включеному запаленні, після початку роботи бензонасоса.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1Hg2K6F8wgY