Як лікувати гострики у дітей. гострики Як лікувати.

Гельмінти - паразитичні черви, при попаданні в організм людини вони починають харчуватися за рахунок «господаря». Одне з найпоширеніших захворювань у дітей, що викликається гельмінтами-гострицями - ентеробіоз. В основному їм хворіють діти дошкільного і шкільного віку. Як же вилікувати ентеробіоз (або гострики) у дитини?
Інструкція
1
Пам'ятайте, що зараження гостриками відбувається при контакті із забрудненими предметами і поверхнями: вулична взуття, іграшки, підлога, місця загального користування в школі; на вулиці: пісочниця, земля, контакти з тваринами. Від дитини до дитини через немиті руки гострицями також легко заразитися.
2
Зверніть увагу на симптоми ентеробіозу. Головний з них: свербіж в області промежини і заднього проходу. Через це у дитини порушується сон, апетит, малюк стає примхливий. Інші симптоми: розрідження стільця (не обов'язково) і кашель (іноді личинки гостриків можуть потрапити в дихальні шляхи).
3
Зверніться з дитиною до фахівця, пройдіть обстеження і здайте аналіз на ентеробіоз, якщо у вас з'явилися підозри, що дитина хвора.
4
Лікуйте гостриків тільки в тому випадку, якщо обстеження дійсно показало наявність паразитів в аналізі. Не варто давати лікарські засоби від гельмінтів, грунтуючись тільки на підозрах або наявності будь-якого симптому. Все протиглистові препарати токсичні в тій чи іншій мірі.
5
Використовуйте для лікування антигельмінтні препарати, призначені лікарем. Найбільш ефективними препаратами для лікування ентеробіозу у дітей є: «Пірантел», «Мебендазол», «Вермокс».
6
Давайте дитині лікарські препарати, строго дотримуючись інструкції, якщо лікар не призначить іншу схему лікування. Адже для кожної вікової групи - своя дозування. Як правило, для лікування ентеробіозу пирантел розраховують так: на 1 кг маси тіла дитини - 10-12 мг пірантелу одноразово. «Вермокс» і «Мебендазол» призначають дітям у віці 2-10 років по 25-50 мг одноразово. Дітям старше 10 років - по 100 мг однократно.Давайте ліки дитині після їди.
7
Обов'язково проведіть повторний курс лікування через 2 тижні. Мета такого курсу - попередження розвитку повторного зараження в момент першого прийому препарату.
8
Відновіть дитині мікрофлору кишечника після проведеного лікування. Існують спеціальні біопрепарати, що містять бактерії, наприклад: «Біфідумбактерин» або «Лінекс».
9
Проведіть контрольне обстеження дитини на ентеробіоз. Звичайно, сучасні лікарські препарати для лікування глистових інвазій ефективні, але іноді ентеробіоз протікає досить наполегливо і виникає необхідність проводити додаткові контрольні аналізи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kl1IkyrQBFU
Зверніть увагу
Пам'ятайте, якщо у дитини виявлено гострики, то вони можуть бути присутні і у всіх членів родини. Бажано, щоб вся сім'я пройшла лікування від гостриків.