Як розвести антену. Як розвести телевізійний кабель.

В сучасному світі людина не може уявити собі життя без техніки. У більшості сімей є відразу декілька телевізорів, до кожного з яких необхідно підвести антену . Для того щоб на «блакитному екрані» можна було подивитися фільм, новини чи шоу-програму, необхідно розвести антену на кілька пристроїв.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує два основних варіанти розводки телевізійної антени: -Використання паралельної схеми, яку також називають «зіркою»; - Використання послідовної схеми.
2
Щоб розвести антену першим способом, купіть спеціальний перехідник, який також відомий як спліттер і дільник сигналу. З його допомогою ви зможете розділити потужність вхідного телевізійного сигналу на 2,3 або 4 приймача. Водночас пам'ятайте, що разом з цим погіршується вихідний сигнал, тобто сама картинка. У більшості випадків рівень падіння сигналу становить 3,5-4,5 дБ.
3
Для розлучення антени за другою схемою купите ответвители або тапи. З їх допомогою підключіть всі телевізійні відводи послідовно. В результаті у вас повинен вийти каскад. Гідністю подібного способу є кількість кабелів, проте телевізійний сигнал ділиться нерівномірно.
4
У більшості випадків люди хочуть підключити до антени два телевізори. При цьому мінімальний допустимий рівень сигналу становить 60 дБ/мкВ (відповідно до Держстандарту 28324-89). Таким чином, використовуючи 10-метровий кабель, ви без праці отримаєте прийнятне зображення на обох апаратах.
5
Якщо ж ви хочете розвести антену на 5 і більше телевізорів, доведеться запастися додатковими підсилювачами, відгалужувачі і комбінованими розділовими схемами. В цьому випадку порадьтеся з фахівцем, який зможе розрахувати і виміряти рівень сигналу на вході і виході.
Корисна порада
При бажанні розвести антену самостійно вирушайте до відомого постачальнику телевізійних компонентів, у якого ви знайдете тільки якісні роз'єми, ответвители і кабелі. Основні зовнішні відмінності такої продукції: -корпус з А-роз'ємами вилитий з металу; -кришка також виготовлена з металу і надійно запаяна/запрессована; -Маркування вироби зроблена друкарським способом; -Маркування містить інформацію про виробника і включає в себе її товарний знак.