Як уникнути безробіття.

В даний час жодна людина не застрахований від безробіття . Щоб не потрапити в число безробітних, необхідно адекватно оцінювати поточну ситуацію, як в країні, так і на своєму робочому місці.
Вам знадобиться
  • Гроші, курси підвищення кваліфікації, семінари, майстер-класи.
Інструкція
1
Намагайтеся уникнути звільнення зі своєї роботи. Підвищіть свою дисципліну. Не спізнюйтеся і повноцінно використовуйте робочий час. Сумлінно ставитеся до своїх обов'язків, підвищуйте свій професійний рівень, набирайтеся досвіду.
2
Поставте питання про надання вам кредиту для оплати будь-якого виду вашого професійного навчання, за умови, що вам подобається ваша робота. Існує величезна кількість навчальних семінарів, курсів з підвищення кваліфікації співробітників, майстер-класів за фахом. Якщо в такому вам відмовлять, спробуйте самостійно оплатити навчання. При скороченні штату співробітника, зацікавленого своєю справою, звільнять в останню чергу. У кожному разі, з отриманим освітою вам буде легше знайти роботу після звільнення.
3
Завжди зберігайте фінансовий запас на 2-3 місяці. Може так статися, що ваше звільнення буде несподіванкою для вас, а швидко знайти роботу буває дуже важко. Цих коштів вам повинно вистачити, щоб знайти підходяще місце. Використовуйте наявні можливості для додаткового заробітку.
4
Обов'язково почніть пошук нового місця служби, якщо ви володієте достовірною інформацією про реорганізацію у вашій компанії, що спричинить за собою ваше звільнення. Підстрахує себе і свою сім'ю від зниження матеріального рівня. Добре, якщо ви почнете цим займатися завчасно. Складіть резюме, розішліть по підібраним компаніям. Пройдіть співбесіди і виберіть відповідне місце роботи.
5
Змініть сферу вашої професійної діяльності. Якщо область, в якій ви працюєте, знаходиться в кризовій ситуації, освойте іншу професію. Зверніться в центр зайнятості населення. На базі наявного у вас освіти там можна підібрати курси з освоєння нової спеціальності. Після їх закінчення ви отримаєте документ і хороший рівень підготовки за обраним напрямом, що дозволить вам швидко зорієнтуватися і знайти роботу.
6
Постійно підвищуйте свій загальний рівень. Вчіться мислити стратегічно. Сприймайте невдачі як спосіб змінити себе в кращу сторону. Освоюйте нові види та рівні діяльності. Не бійтеся змінювати професію.