Як взяти псевдонім.

Найчастіше письменники, художники і музиканти беруть собі псевдонім і все життя творять під іншим ім'ям. Деякі таким чином тікають від провальних проектів, що мали місце на початку їх кар'єрних сходів, деякі вибирають милозвучне ім'я, яке легко запам'ятається читачам. У будь-якому випадку, вибір псевдонім а - це нелегка і відповідальна справа, адже з цим ім'ям вам доведеться жити дуже довго.
Інструкція
1
Для початку вирішіть, що ви хотіли б донести споживачеві вашої творчості своїм псевдонім ом. Це може бути ім'я з деяким нальотом ідейності, як Максим Горький і Дем'ян Бідний. Псевдонім може характеризувати вашу творчість, основні його теми, як, наприклад, псевдонім Якуба Колоса та Лесі Українки.
2
Сценічний псевдонім може бути скороченням справжнього імені чи прізвища. Особливо іспанські та португальські імена грішать тим, що складаються з чотирьох-п'яти слів, запам'ятати які глядачеві буде непросто. Так, наприклад, справжнє ім'я Шер - Шерилин Саркісян.
3
Творчі люди, які побудували кар'єру не в себе на історичній батьківщині, часто мають важкі для для місцевого населення імена і змушені використовувати псевдонім . Приміром, справжнє ім'я Бориса Акуніна - Григорій Шалвович Чхартішвілі, що досить складно запам'ятати його російськомовним читачам з першого разу.
4
Найчастіше жінки, опубліковивая свої твори, беруть чоловічі імена. До слабкій статі в науці і літературі (якщо це не дитячі книги, любовні романи і детективи в м'якій обкладинці) все ще ставляться з недовірою. Щоб уникнути обговорень і домислів, багато письменників-жінки воліли підписувати свої праці будь-яким чоловічим ім'ям. Так, Зінаїда Гіппіус публікувала свої вірші під справжнім ім'ям, зате її критичні статті йшли під псевдонім ом Антон Крайній.
5
Якщо на ваше становлення і творчість вплинув відома людина, ви можете придумати собі псевдонім , використовуючи його прізвище або ім'я. Приміром, середньовічний медик Парацельс придумав свій псевдонім , що відсилає до імені іншого знаменитого стародавнього лікаря - Цельса.
6
Після того, як ви вибрали собі ім'я, перевірте, щоб письменників і співаків з таким же псевдонім ом не існувало, інакше ви загрузнете в судових розглядах на самому початку своєї кар'єри. Найпростіший спосіб перевірки - зробити відповідний запит в інтернет-пошуковик.
7
Тепер, опубліковивая свою статтю або книгу, віддаючи видавцеві ілюстрації, не забудьте заповнити договір, в якому будуть вказані ваші справжні ім'я, прізвище та по батькові, ім'я, яким буде підписана ваша робота, і ваші паспортні дані. У разі, якщо ваш псевдонім приглянется кому-небудь ще, ви завжди зможете довести, що ви першим почали використовувати це ім'я, вказавши на дату договору.