Як намалювати лицаря на коні. Як намалювати смерть поетапно.

Фігура лицаря на коні одна з найскладніших. Якщо ви тільки вчитеся малювати, то потренуйтеся спочатку малювати окремо фігуру людини і окремо фігуру коня. Тільки потім можете з'єднати їх разом в одному малюнку.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу вертикально. За допомогою простого олівця почніть виконувати ескіз. Намалюйте спочатку тіло і голову лицаря , вертикальною лінією намітьте центр лицьової частини. Відразу під тулубом у вигляді кола позначте груди коні.
2
Далі намалюйте ще одне коло - зад коні, ця куля трохи заходить на малий кулю. Позначте голову коня. Фігура ця злегка нагадує витягнуту грушу. Проведіть серединну лінію на голові і грудях коня, з'єднайте голову і тіло коня. Під начерком тіла бойового коня намітьте маленькими овалами колінні суглоби тварини.
3
Працюємо над фігурою лицаря . На серединної лінії тулуба намітьте лінію грудей і пояса. Невеликими овалами намітьте руки і видиму нам ногу. У фігурі коня додайте на серединної лінії морди горизонтальну лінію (майбутня збруя). Доповніть нижні суглоби і копита у вигляді полуовалов. З'єднайте голову з шиєю.
4
Починайте детальний нарис. На голові лицаря позначте шолом, намітьте меч, який пристебнутий до поясу, в правій (видимої вам) руці позначте спис, намалюйте овалом кисть і коліно, сгладьте плечі лицареві. Намітьте у нього стопу. На грудях, заду і морді коня зробіть широкі смуги, це будуть ремені, за допомогою яких тримається збруя і сідло. Намалюйте ноги у коня, з'єднайте лініями суглоби.
5
Продовжуйте опрацьовувати рисунок прорисовкой деталей. Закінчите ремені у коня, збрую на морді, намалюйте один видимий очей, вуха. На фігурі лицаря прорисуйте шолом, лати, пояс, меч, прорисуйте видиму нам ногу. Для продовження малюнка подивіться в інтернеті малюнки і фотографії лицарів, зверніть увагу на його обладунки, намагайтеся виконати наближений до оригіналу малюнок. На даному етапі можете акуратно ластиком стерти допоміжні лінії, намітити тінь. Виконайте ваш малюнок в олівці або за допомогою фарб або інших матеріалів.
Корисна порада
Перш ніж почати цей малюнок, потренируйтесь в малюнку лицарів і коней.