Як зняти грубку у Волги. Як зняти радіатор грубки на волзі.

При ремонті і модернізації обігрівача на легкових автомобілях «Волга» для проведення робіт потрібно демонтаж обігрівача. Для його демонтажу не потрібно наявності спеціального обладнання або якого-небудь спеціалізованого інструменту.
Вам знадобиться
  • Гумові прокладки, хомути, охолоджуюча рідина, набір ключів і викруток.
Інструкція
1
Перед виконанням усіх робіт автомобіль встановіть на рівну площадку без нахилу і загальмуєте ручним гальмом. Моторний відсік вимийте. Дочекайтеся охолодження двигуна. Потім злийте з двигуна охолоджувальну рідину. Під всі сполучні хомути і патрубки підкладіть ганчір'я. Під час демонтажу обігрівача всі кріпильні та різьбові з'єднання очищайте металевою щіткою від корозії і забруднень.
2
У разі необхідності повного розбирання отопітеля зніміть торпеду. Якщо повне розбирання отопітеля не потрібна, торпеду просто посуньте вбік на кілька сантиметрів. Щоб відсунути торпеду, зніміть попільничку з прикуривателем, облицювання рульової колонки і відверніть два болти і шість шурупів, що кріплять торпеду. Після цього її необхідно відсунути.
3
Зніміть нижню декоративну панель грубки, якщо вона встановлена. Вимкніть мотор отопітеля, від'єднавши роз'єм. Поруч з мотором знайдіть і відключіть два роз'єми опору. Відвернувши дві гайки, зніміть корпус верхнього розподільника повітряних потоків. Корпус його складено з двох частин, з'єднаних один з одним металевими зажимами. До консолі обігрівача корпус розподільника прикріплений на засувках.
4
Від'єднати механізм важелів і тяг приводів крана отопітеля і заслінок не вийде, так як кріпиться цей механізм на заклепки. Виходи два: від'єднайте всі тяги приводів від заслінок і крана грубки або придбайте нову консоль. На старій консолі виламайте ділянку, на якій кріпляться механізми приводів, звільніть їх від заклепок. При складанні механізми закріпіть гвинтами.
5
З правого боку від заслінки повітрозабірника від'єднайте тягу. Послабте всі хомути і зніміть шланги радіатора обігрівача. Зніміть прокладки з патрубків радіатора грубки. Згодом при складанні хомути і прокладки замініть новими. Відверніть гайку кріплення корпусу обігрівача. З нижнього боку корпусу обігрівача відверніть дві гайки кріплення нагрівника до воздухозаборнику, притримуючи сам корпус.
6
Акуратно потягніть корпус обігрівача на себе, опускаючи при цьому правий край грубки вниз.
Той, кому доводилося самому міняти грубку в своєму автомобілі, знає, який це нелегкий і трудомісткий процес. Коли робиш це без знання інструкцій з розбору і не знаєш напевно, що в якій послідовності потрібно знімати, які і де сховалися гвинти, гайки, саморізи, дуже корисною буде покрокова інструкція, викладена тут.

У випадку, якщо є автономне джерело живлення, сигналізація відключається ключем. Потім з акумулятора знімається кришка і провід «маси», проводиться демонтаж керма. При знятті кнопки сигналу рульового колеса, акуратно тягніть за кожен куточок, і потім зніміть приходить на кермо контакт. Відкрутіть рульове колесо і акуратно зніміть. Викручуєте два самореза верхньої кришки блоку перемикачів. Далі, знімається приладова панель, попередньо викрутити саморізи в її нижній частині, будьте уважні з електричними колодкамі.Прішла чергу перемикачів під кермом, відпускаємо гвинт, що не викручуйте його цілком. Знайдете його справа, в нижній половинці щитка, туди потрібно буде вставити викрутку в овальний отвір. Тягніть блок перемикачів на себе, не забувайте зняти дві електроколодкі білого кольору, тепер можете зняти колодку з замку зажіганія.Сніміте задню попільничку, відкрутіть два гвинти знаходяться під нею. Близько кнопки ручного гальма є заглушка, яку слід вийняти, під нею знайдете болт, викручуйте його. Частина тунелю при піднятті ручника посуньте назад, зніміть шкіряний пильовик, і виймайте передню частину тунелю разом з рамкою. Тепер безпосередньо про те, як зняти грубку. Зніміть ручки управління піччю і накладку панелі управління. Зніміть прикурювач і попільничку, потім магнітолу. Якщо є поличка поруч з кнопками центральній консолі, зніміть її, при цьому саму центральну консоль можете не знімати, відкрутіть лише 2 гайки під торпедойСнімаете бардачок і полиці над ногами водія, потім заглушки на торцях торпеди, відкривши пасажирську і водійські двері. Виймаєте колонки з торпеди. Правий двірник знімати не обов'язково, хоча багато хто це роблять, іноді він заважає при знятті салонного фільтра, який знаходиться під чорною пластиковою накладкою. Витягніть салонний фільтр. Зніміть короб, що не втратьте прокладку. Антифриз годі й слівать.Ввернітесь в салон і тягніть торпеду на себе, тепер можна зняти грубку разом з повітроводами. Зібрати назад всі деталі не складе особливих труднощів. Удачи!