Як прати вельвет. вельвет тканина догляд.

Прання речей з делікатних тканин є непростим завданням. Матеріалів, які вимагають особливого підходу, досить багато. Вельвет - один з них. Випрати вироби з вельвету в домашніх умовах можна, але тільки необхідно дотримуватись певних правил і обережність.
Інструкція
1
В першу чергу підготуйте вельветові речі до прання. Для цього ретельно вибийте з них пил за допомогою щітки або палки. Це дуже важливо, так як дана тканина має властивість дуже швидко і сильно припадати пилом.
2
Потім підготуйте засіб для прання вельветових речей. Якщо речі сильно забруднені, то використовуйте порошок, якщо ні - мильну стружку. І те, і інше засіб обов'язково спочатку розчиніть у воді.
3
Якщо у вас дорогий і тонкий вельвет, а вода у вашій місцевості дуже жорстка, то попередньо її закип'ятіть і злегка остудіть.
4
Цілком одяг в воду не занурюйте. Поверх таза помістіть широку дошку, на якій розкладіть річ. Візьміть щітку з м'яким ворсом, занурте в розчин і акуратно чистите виріб. При необхідності міняйте розчин. При полосканні вельветових речей додайте у воду оцет (1 столову ложку оцту на 1 літр води). Полоскання даної тканини також необхідно проводити за допомогою чотки.
5
Якщо речі з вельвету дуже сильно забруднені, то спочатку замочіть їх на 20-30 хвилин у холодній воді, додавши туди кілька крапель нашатирного спирту. Потім помістіть їх в слабкий розчин прального порошку або наструганного мила.
6
Ні в якому разі не тріть і не віджимайте вельветові речі, інакше вони деформуються.
7
виперіть річ з вельвету повісьте на плічки і сушіть в прохолодному місці. Під час сушки кілька разів витягайте річ по швах. Сушити вельвет біля обігрівальних приладів не можна, так як виріб може посесть.
8
Коли випрану виріб висохне, виверніть його навиворіт, покладіть на м'яку поверхню і акуратно пропрасуйте теплою праскою. Не розжарюється праска і не притискайте сильно до тканини, тримайте його практично на вазі, інакше можна пом'яти ворс. Потім тканину обережно «причешіть» за допомогою щітки обов'язково проти ворсу.