Як вибирати золоті прикраси.

Зовсім не важливо, як ви ставитеся до золотих прикрасам : як до способу вкладення грошових коштів або як до коштовностей. Важливо, що потрібно хоча б трохи в них розбиратися і знати, як правильно їх вибирати.
Інструкція
1
При виборі золотих прикрас в першу чергу зверніть увагу на наявності проби, яка обов'язково повинна бути вказана на виробі. Українська проба представлена тризубом, поряд з яким зображена і сама проба. Російська проба - жінкою в кокошнику, поряд з якою, знову ж таки, набір чисел, що позначають пробу.
2
Крім того, при виборі золота не менш важливо дізнатися склад лігатури. Приміром, лигатура білого золота може містити нікель, а такі прикраси можуть викликати алергічні реакції. Тому найкраще біле золото вибирати з паладієм або платиною.
3
Ні в якому разі не купуйте золоті прикраси з рук. Ви ризикуєте купити «циганське золото». Швидше за все, це буде ретельно блискуча мідь.
4
При виборі золотих виробів виключіть дешеве турецьке або туніське золото. Вони не тільки володіють сумнівною якістю, але і в їх склад можуть входити алергенні метали.
5
Купуйте золото тільки у відомих і офіційних представників. В цьому випадку ви мінімізуєте ризик попастися на підробку.
6
Перед купівлею золотих прикрас обов'язково перевірте внутрішню сторону вироби. Вона повинна бути виконана дуже акуратно і рівно.
7
Зверніть увагу на бирку ювелірного виробу. На ній має бути зазначена наступна інформація: -Найменування ювелірного заводу; -юридичний адресу ювелірного заводу; -Найменування вироби (кільце, сережки, браслет і т.д.); - Проба дорогоцінного металу; -вага дорогоцінного металу; -Вартість ювелірного виробу. На зворотному боці бирки повинно бути вказано: -опис каменів, якщо вони мають місце бути; -розмір вироби, за винятком сережок; -длина виробів - для ланцюгів і браслетів; -штамп ювелірного заводу.
8
І нарешті, доглянувши золоту прикрасу , перед покупкою обов'язково приміряйте. Можливо, саме те, що сподобалося на вітрині, в реальності вам зовсім не підійде.
Зверніть увагу
В той час ювелірні прикраси з золота реалізовувалися лише через спеціалізовані салони, подібні магазинам Алтин. Однак, перше, що відразу впадає в очі, золото в інтернет магазині представлено набагато ширше. Справа в тому, що всі золоті прикраси великі інтернет компанії отримують відразу від великого числа виробників.
Корисна порада
Більшу частину асортименту нашого магазину складають золоті прикраси. Золоті каблучки, золоті сережки та інші вироби виконані з золота різних кольорів (біле золото, жовте золото, класичне червоне золото і рожеве золото) 585 і 750 проби. Золоті прикраси, в основному, мають вставки з дорогоцінних і напівкоштовних каменів: діамант, сапфір, смарагд, топаз, гранат і т.д ...