Як позбутися від земляних бліх. блохи в старих будинках.

Земляні блохи нерідко з'являються в старих будинках і квартирах. Вони можуть потрапити в житлові приміщення з підвалів і під'їздів або перебігти від сусідів. Слід пам'ятати, що земляні блохи можуть бути переносниками різних небезпечних захворювань. Тому боротьба з ними є дуже важливим завданням.
Вам знадобиться
  • - відро;
  • - ганчірки;
  • - пилосос;
  • - гумові рукавички;
  • - аерозольне інсектицидний засіб;
  • - марлева пов'язка
Інструкція
1
Оберіть інсектицидний засіб. Ретельно вивчіть його складу. Слід врахувати, що хлорорганічні сполуки можуть накопичуватися в тканинах рослин, тварин і людей, що може викликати інтоксикацію організму. Карбонати і фосфорорганічні сполуки також досить токсичні, незважаючи на їх широке застосування в биту.Наіменее токсичними і шкідливими для людини прийнято вважати піретроїди і пиретрум.
2
Ретельно проведіть вологе прибирання квартири. Протріть батареї опалення, вікна і підвіконня, меблі та плінтуса. Вимийте підлогу.
3
Пропилососьте килими, паласи, дивани і інші м'які меблі. За допомогою пилососа легко видаляються кладки яєць, відкладені земляними блохами в ворсистих покриттях. Також необхідно ретельно пропилососити стіни. Висота обробки стін пилососом повинна бути не менше півтора метрів від рівня підлоги. Саме на таку висоту здатні стрибати блохи.
4
Ретельно виперіть в гарячій воді м'які іграшки, тапочки, білизна. Витрусіть і вимийте взуття.
5
Вибийте і просушіть на сонці протягом двох днів подушки і ковдри.
6
Закрийте посуд на час обробки поліетиленовими пакетами. Видаліть з приміщення тварин і рослини.
7
Одягніть марлеву пов'язку і гумові рукавички. Ретельно обробіть обраним засобом всі приміщення, приділяючи особливу увагу плінтусів, щілинах, шпалер і простору за меблями.
8
Закрийте приміщення і залиште його на 3 години.
9
Провітріть приміщення. Протріть столи і меблі, ретельно вимийте посуд. Мити підлоги і стіни не рекомендується, принаймні, протягом 4-5 діб. Пропилососити м'які меблі можна через 2-3 дні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8h6f5oa6dFI
Зверніть увагу
Слід знати, що після повної обробки всіх приміщень земляні блохи можуть знову з'явитися на 7, 14 і 21 день. Це пов'язано з тим, що нові блохи можуть вилупиться з залишилися не знищеними яєць. Як правило, через день вони гинуть. Таким чином, ефект від обробки квартири від цих комах настає приблизно через місяць після проведення заходів з дезінсекції.
Корисна порада
Слід врахувати, що при проведенні дезінсекції необхідно обробити всі приміщення в квартирі чи будинку, а також килимки біля дверей і, за наявності, вхідний тамбур.