Як позбутися від цвілі в пральній машині. на пральній машині з'явилася цвіль.

На жаль, поява цвілі в пральній машині - не рідкість. Цвіль - це грибок, небезпечний для людини. Основні труднощі в боротьбі з цвіллю викликані тим, що грибок вражає не тільки верхні шари гумових елементів машини, але вбирається глибше. Якщо у вашій пральній машині з'явилася цвіль, необхідно спробувати самостійно позбавитися від неї.
Інструкція
1
Промийте пральну машину оцтовим растворомЗалейте склянка оцту у відділення для порошку розподільника миючих засобів пральної машини. Запустіть машину на повний цикл прання, не завантажуючи в неї білизну. Після завершення циклу ретельно протріть машину ганчіркою. Запустіть цикл «кип'ятіння» вхолосту.
2
Продезінфікуйте пральну машину з лимонним сокомЗалейте два повних склянки лимонного соку у відділення для порошку розподільника миючих засобів пральної машини. Запустіть машину на повний цикл прання, без білизни. Після завершення циклу акуратно протріть машину сухою ганчіркою. Запустіть цикл «кип'ятіння» вхолосту.
3
Протріть машину харчової содойПріготовьте густу пасту з харчової соди, розбавляючи її водою. Візьміть щітку (підійде стара зубна щітка) і ретельно обробіть всі важкодоступні місця пральної машини - манжету дверцята, ящик розподільника миючих засобів, барабан - даної пастою. Дайте пасті настоятися протягом 30 хвилин. Засипте дві склянки харчової соди у відділення для порошку розподільника миючих засобів пральної машини. Запустіть машину на повний цикл прання. Просушіть барабан і манжету машини за допомогою м'якої ганчірки. Запустіть ще один цикл прання, вхолосту.
4
Змочіть манжету дверцята пральної машини з розчином мідного купоросу. Залиште на 24 години. Ретельно промийте з порошком.
5
Методи профілактики цвілі : - регулярно використовуйте програму «кип'ятіння» - це допоможе запобігти появі цвілі ; - після закінчення циклу прання протріть манжету дверцята, барабан і ящик розподільника миючих засобів сухою ганчіркою. Не блокуйте дверцята машини і розподільник миючих засобів - дайте можливість волозі випаруватися; - намагайтеся дозовано використовувати миючі засоби на гелієвої основі - залишки таких коштів провокують появу грибка; - по можливості проводите цикли прання з використанням відбілювача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0YyJ6_DVWBE
Зверніть увагу
Якщо після видалення цвілі вона через якийсь час з'являється знову, необхідно замінити всі гумові елементи машини, уражені цим грибковим захворюванням.