Як плести незвичайні кіски.

Коса - зачіска хоч і проста, але має стільки різновидів, що на будь-який випадок життя можна підібрати свій підходящий варіант. А прикрасивши коси аксесуарами, можна зі звичайної коси зробити справжню святкову зачіску.
Інструкція
1
Косички з жгутов.Разделіте волосся на три частини. Кожне пасмо закрутіть в тугий джгут. Притримуйте всі три джгута пальцями, щоб під час плетіння вони не розкрутилися. З джгутів сплетіть кіску і закріпіть її тугий гумкою або шпилькою.
2
Коса з чотирьох прядей.Чістие трохи вологе волосся ретельно розчешіть і зачешіть на потилицю. Розділіть їх на чотири рівні пасма. Кожен пасма надайте умовний номер, при цьому крайня права пасмо нехай буде першою. Візьміть першу пасмо і покладіть на другу. Третю пасмо розташуйте над першою і другою. Потім візьміть четверту пасмо і пропустіть під першу. У такій же послідовності сплетіть косу бажаної довжини.
3
«Риб'ячий хвіст» .Тщательно розчешіть волосся і зачешіте їх назад. Візьміть по тонкій пасма волосся з лівого і з правого скроні, перехрестите їх на потилиці. Притримуючи місце схрещення пальцями, візьміть ще одну прядку з лівого боку і покладіть її зверху. Потім візьміть пасмо з правого боку, розташуйте зверху. Так продовжуйте плести до кінця. Таку косичку можна прикрасити штучним квіткою або спеціальними стразами для волосся.
4
Коса з п'яти прядей.Сухіе волосся розчешіть і зачешіть тому. Розділіть їх на п'ять однакових пасом. Так само, як і в другому кроці, надайте пасмам умовні номери. Візьміть першу пасмо і покладіть на другу. Потім візьміть третю і покладіть на першу. П'яту пасмо покладіть на четверту, а першу проведіть над п'ятою. Затягніть і продовжуйте плести, намагаючись зберігати той же самий алгоритм.
5
Перевернута французька коса.Зачешіте все волосся назад і розділіть на три пасма. Крайню праву пасмо проведіть під центральною, потім ліву проведіть під центральну вправо. Візьміть разом з правої пасмом частина вільних волосся і знову перехрестите з центральною. Потім те ж зробіть з лівого пасмом. Головна відмінність цієї французької коси від звичайної - крайня пасмо завжди проводиться під центральною, а не над нею.
Корисна порада
Будь-яку косу намагайтеся плести якомога тугіше, так вона буде виглядати акуратніше.