Як зайти в налаштування модему adsl.

ADSL-модеми використовують для підключення одного або декількох комп'ютерів до сервера провайдера через телефонну лінію. Щоб правильно виконати настройку цього мережевого обладнання, необхідно врахувати декілька правил.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Підключіть ваш ADSL-модем до телефонної лінії. Для здійснення цього з'єднання використовуйте спліттер. Це дозволить вам одночасно підключити до одного кабелю модем і стаціонарний телефон. Крім того, спліттер дозволяє поліпшити якість зв'язку.
2
Тепер з'єднайте з роз'ємом Ethernet (LAN) мережевий кабель. Інший його кінець підключіть до мережевої карти комп'ютера або ноутбука. Увімкніть ADSL-модем і підключений до нього комп'ютер. Дочекайтеся завершення завантаження обох пристроїв.
3
Відкрийте інструкцію до ADSL-модему. Знайдіть в ній початковий IP-адреса цього мережевого обладнання. Введіть його значення в адресний рядок інтернет-браузера. Тепер введіть ім'я користувача та пароль, необхідні для отримання доступу до налаштувань модему .
4
Після входу в web-інтерфейс ADSL- модему відкрийте меню WAN. Виберіть тип протоколу передачі даних PPPoE. Встановіть прапорець біля пункту Dynamic IP. Активуйте аналогічним способом функції Firewall і NAT.
5
Вкажіть значення логіна і пароля, які надані вам провайдером. Це необхідно для успішної авторизації на сервері. У тому випадку, якщо вам потрібно отримати доступ до певних мережевих ресурсів, перейдіть в меню Route Table (Таблиця маршрутизації). Тепер самостійно вкажіть IP-адреси, до яких необхідно відкрити доступ, і вкажіть номер LAN-роз'єму, до якого підключений потрібний комп'ютер.
6
Збережіть всі зміни налаштувань. Перезавантажте ваш ADSL-модем. Тепер відкрийте список мережевих адаптерів, встановлених у вашому комп'ютері. Перейдіть до налаштувань протоколу TCP/IP тієї мережевої карти, яка з'єднана з модемом.
7
Активуйте пункти «Отримати IP-адресу автоматично" і "Отримати адресу сервера DNS автоматично». Збережіть параметри мережевої карти. Дочекайтеся оновлення мережі і отримання потрібних IP-адрес.