Як змусити людину посміхнутися.

Серед ваших знайомих напевно знайдеться пара людей, які постійно притягують до себе нових приятелів і друзів. У чому ж секрет їхньої популярності? Відповідь проста: вони вміють викликати посмішку співрозмовника і привернути його до себе. Виявляється, щоб домогтися такого ж успіху, не потрібно володіти особливими навичками спілкування або ідеальним почуттям гумору. Потрібно лише змушувати оточуючих ... посміхатися.
Інструкція
1
Мисліть позитивно. Оптимістичні люди вміють перетворювати дійсність: заразлива посмішка і дзвінкий сміх змушують усіх навколо дивитися на світ веселіше. Тому, якщо ви хочете викликати в навколишніх позитивні емоції, варто навчитися позитивному мисленню. Адже це зовсім нескладно. Заведіть спеціальний щоденник, куди слід заносити все хороше, що трапляється за день. Не нехтуйте дрібницями: свіжі булочки, чиста постільна білизна і гарна погода обов'язково повинні бути в списку. Адже саме ці, на перший погляд незначні речі, і створюють ваш настрій. Переглядаючи записи, ви побачите, що життя наповнене безліччю хороших і приємних речей. А значить, радіти кожному новому дню стане набагато простіше!
2
Уникайте занадто «гострих» жартів. Почуття гумору може бути помічником у спілкуванні, адже воно допомагає швидше зблизитися з вподобаним людиною. Проте варто уникати жартів, спрямованих на те, щоб підколоти співрозмовника, в іронічній формі вказавши на його недолік або помилку. Така «гострота» навряд чи викличе щиру посмішку і симпатію. Більш того, жертва невдалого жарту може затаїти образу і відповісти тим же в самий невідповідний момент. І тоді не до сміху буде вже вам.
3
Смійтеся над собою, а не над іншими. Жартівлива самокритика - вірний спосіб розвеселити співрозмовника. Рідкісний людина може посміятися над власним промахом, однак це вміння допомагає легше переносити будь-які неприємності. Крім того, готовність жартувати навіть у самій критичній ситуації допомагає уникнути безлічі конфліктів: якщо ви випадково образили або образили кого-небудь, не соромтеся підійти до людини з посмішкою і визнати свою провину. Швидше за все, відповідна реакція також буде позитивною.
4
Будьте актором. Якщо навіть найкращі анекдоти у вашому виконанні викликають лише подив і мляві усмішки, значить вам не вистачає артистизму. Хороша подача - один з головних секретів вдалого жарту. Зверніть увагу на власну дикцію: вона повинна бути чіткою. Говоріть досить голосно, не поспішаючи і не жмакаючи слова. Крім того, допомагайте собі жестами та мімікою. Адже чим більше експресії та емоцій ви зумієте вкласти в «виступ», тим краще зрозуміють вас слухачі.
5
Робіть компліменти. Завоювати симпатію співрозмовника і викликати його усмішку дуже просто - потрібно лише сказати що-небудь приємне. Звертайте увагу на достоїнства оточуючих вас людей і не забувайте говорити про це вголос. Хвалити можна як зовнішні достоїнства, так і інтелектуальні досягнення, риси характеру та професійні успіхи.