Як купити телескоп.

Телескоп дозволяє досліджувати небо і побачити далеко за межами можливостей людського ока. Він, безумовно, виконав довгий шлях з того часу, коли Галілей вперше розглянув кратери Місяця в 1609 році. Тепер телескоп може придбати будь-який бажаючий, але при скоєнні такої покупки важливо не помилитися і зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Вирішіть, телескоп якого розміру ви хочете придбати. У більшості випадків, чим менше і компактніше телескоп, тим легше його переносити, а також вони значно дешевше. Однак невеликі телескопи зазвичай не завжди оснащені такої додаткової приємною «дрібницею», як комп'ютер, за допомогою якого ви зможете задавати координати.
2
Вибирайте телескоп з великою діафрагмою. Велика діафрагма дозволяє збирати більше світла, що дає вам можливість побачити більше і далі.
3
Купуйте телескоп, який має малопотужний окуляр з широким діапазоном збільшення. Він підходить для спостереження за об'єктами різних розмірів, в тому числі і за дифузними об'єктами. Приєднайте додатковий окуляр, який дозволить детально розглянути всі об'єкти в небі. Пізніше ви завжди зможете придбати окуляри різної сили.
4
Оберіть тип телескопа, який ви хочете придбати: рефрактор, ньютоновский або дзеркально-лінзовий телескоп. Рефрактор - оптичний телескоп, який має лінзи на одному кінці і окуляр на іншому. З його допомогою можна спостерігати Місяць, а також планети.
5
Ньютоновский телескоп використовує дзеркало, щоб збирати світло, який потім відбивається в фокусировочний вузол. Ньютоновский телескоп також підходить для перегляду планет.
6
дзеркально-лінзовий телескоп використовує складову оптичну систему, світло в якій збирають дзеркала і лінзи. Окуляр знаходиться в кінці. Дзеркально-лінзовий телескоп добре підходить для астрофотографії, так як зображення проглядаються через них дуже ясно.
7
Завжди носіть із собою гарну карту неба і атлас, щоб вибрати, з якого місця вам дивитися на небо. Також майте при собі ліхтарик з червоним світлом, за допомогою якого ви зможете читати карту в нічний час і журнал для записів, в якому ви зможете відслідковувати точно, що, де і коли ви побачили.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zi_of5Oa5Fk
Корисна порада
Купуйте телескопи тільки в спеціалізованих магазинах.