Як знайти гілку реєстру. в Який галузі реєстру знахо дані про dvd ріводах.

Зміна реєстру операційної системи може знадобитися в тих випадках, коли користувачеві потрібно змінити її стандартні параметри і налаштувати «під себе». За допомогою зміни реєстру можна відключати непотрібні користувачеві функції операційної системи, блокувати роботу пристроїв, змінювати налаштування автозапуску і налаштовувати багато іншого. Але перш ніж змінити якусь гілку реєстру , для початку її потрібно знайти серед безлічі інших, які є в системі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - довідник по реєстру Windows Климова.
Інструкція
1
Перш ніж шукати гілку реєстру , потрібно знати, за що саме вона відповідає і, відповідно, її назва. Для того щоб це дізнатися, найкраще скористатися спеціальною літературою, наприклад, довідником по реєстру Windows Климова, знайти який можна в мережі інтернет безкоштовно скачати. У ньому системний реєстр розбитий по категоріях, є опис гілок реєстру , за що вони відповідають, а також дуже детальна інформація про його редагуванні. Просто знайдіть потрібну категорію, а в ній - параметр, який ви хочете змінити. І потім - гілку реєстру , яка відповідає цьому параметру.
2
Також можна скористатися службою пошуку безпосередньо в самому реєстрі. Для цього натисніть «Пуск» і виберіть компонент «Усі програми», потім - «Стандартні». У стандартних програмах виберіть «Командний рядок». У командному рядку введіть Regedit. Після введення команди натисніть Enter. Відкриється вікно «Редактор реєстру ».
3
Зверху цього вікна клацніть по параметру «Правка». Після цього в списку можливостей виберіть «Знайти». Подивіться, чи всі пункти відзначені у вікні. Якщо є невідмічені пункти, відзначте їх. Також відзначте пункт «Шукати тільки рядок цілком». Він знаходиться трохи нижче основних параметрів пошуку.
4
У рядок пошуку введіть назву гілки реєстру , яку ви хочете знайти. Потім у правому верхньому куті вікна натисніть «Знайти далі». З'явиться дрібненько віконце з назвою «Перегляд реєстру ». Коли потрібна вам гілка реєстру буде знайдена, вона з'явиться у вікні редактора реєстру . Для того щоб змінити гілку, клікніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть, відповідно, параметр «Змінити». Після цього з'явиться рядок, де можна відредагувати гілку.