Як підключити ноутбук до інтернету через мобільний телефон. інтернет для windows через мобільний телефон android.

Мобільний телефон є дуже зручною заміною USB-модема, коли ви в дорозі і не можете скористатися модемами мобільних операторів. Особливо зручно підключати мобільний для виходу в інтернет до ноутбука або нетбуку.
Вам знадобиться
  • - телефон з ОС Android, iOS, WM або Symbian
  • - сім-карта з тарифним планом
  • - фірмовий USB-кабель
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся, що ваш телефон працює на одній з операційних систем: Android, iOS (Apple iPhone), Symbian або Windows Phone. Крім того, телефон повинен підтримувати 3G/HSDPA з'єднання з мережею інтернет, а не тільки WAP і GPRS/EDGE.
2
В основних налаштуваннях телефону знайдіть пункт «Мережа» і «перемичкою» або використанням клавіші «вкл./Викл.» Включите використання телефону як модему.
3
Після цього там же, в настройках мережі, активуйте мобільний інтернет, щоб ваш телефон зміг обмінюватися даними з глобальної сетью.Настройкі мережі інтернет повинні бути аналогічними налаштувань, запропонованим оператором. Використовуйте точку доступу APN, логін і пароль, які пропонує вам ваш мобільний оператор. Детальну інформацію про параметри підключення можна знайти на офіційному сайті вашого мобільного оператора.
4
Тепер, коли апарат готовий, використовуючи фірмовий USB-кабель, підключіть телефон до комп'ютера. Якщо ви використовуєте комунікатор на Android, в настройках підключення до ПК виберіть тип підключення за замовчуванням «Інтернет-модем» .Якщо комп'ютер сповістить вас про те, що операційна система знайшла новий пристрій і запропонує завантажити і/або встановити драйвер модему, погодьтеся натисканням кнопки " OK "або" Приймаю ».
5
Телефон може оповістити вас про початок підключення спеціальним повідомленням або смугою на екрані, як це робить Apple iPhone. Також у годинника в треї на екрані комп'ютера ви побачите зображення у вигляді одного монітора з розеткою (Windows Vista/7) або двох миготливих моніторів (Windows XP). Ця іконка зображує, що інтернет-з'єднання встановлено, ви можете відкривати браузер і починати перегляд веб-сторінок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H3JP4KTJoAA
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що оператори мобільного зв'язку встановлюють велику ціну на вартість 1 мегабайта прийнятих і переданих даних, а безлімітні тарифи часто обмежені швидкістю та обсягом трафіку.
Мобільні телефони нерідко використовуються для перегляду web-сторінок або роботи з різними інтернет-додатками. Крім того, дані пристрої можуть виконувати функції модему, необхідного для підключення до інтернету стаціонарного або мобільного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • PC Suite.
Інструкція
1
Оберіть тип з'єднання мобільного телефону з комп'ютером. Для підключення ПК до інтернету можна використовувати як USB-кабель, так і бездротової канал Bluetooth. Якщо ви використовуєте кабельне з'єднання, встановіть відповідне програмне забезпечення.
2
Для більшості моделей мобільних телефонів можна використовувати додаток PC Suite. Виберіть версію зазначеної програми. Орієнтуйтеся за назвою фірми-виробника мобільного пристрою.
3
Встановіть PC Site. Перезавантажте комп'ютер. Налаштуйте параметри доступу в інтернет на мобільному телефоні. У даній ситуації краще заздалегідь подбати про підключення безлімітного тарифного плану.
4
Після перевірки можливості виходу в мережу з мобільного пристрою запустіть додаток PC Suite. Підключіть телефон до USB-порту комп'ютера. Зачекайте, поки мобільний пристрій визначиться операційною системою.
5
Тепер в меню телефону виберіть пункт «Модем» або PC Suite. Дочекайтеся завершення синхронізації обладнання. У вікні програми PC Suite перейдіть до пункту «Підключення до інтернету», натиснувши однойменну кнопку.
6
Заповніть форму, що з'явилася. Вкажіть ті ж параметри, які ви вводили при налаштуванні мобільного пристрою. Дочекайтесь появи повідомлення про успішну установку з'єднання з сервером. Запустіть інтернет-браузер. Переконайтеся в тому, що комп'ютер отримав вихід в мережу.
7
Якщо ви використовуєте Bluetooth-адаптер для з'єднання телефону з комп'ютером, встановіть драйвери для цього пристрою. Запустіть інстальовані ПО і включіть виявлення телефону по Bluetooth-каналу. Виконайте пошук доступних пристроїв і підключіться до мобільного телефону.
8
Натисніть кнопку «Підключення до інтернету», Зачекайте, поки програма виконає необхідні процедури. Перевірте можливість відкриття web-сторінок.