Як отримати темно-русявий колір волосся. Як отримати темно русявий колір волосся брюнетки.

Темно-русявий колір волосся здатний зробити обличчя живим і виразним, підкресливши всі достоїнства. На жаль, подібний відтінок отримати не завжди легко, для цього іноді необхідно пройти складний багатоетапний шлях.
Інструкція
1
За тиждень до фарбування постарайтеся підлікувати волосся и лікувальними масками і бальзамами.
2
Перед тим як приступати до фарбування, ви повинні хоча б приблизно визначити свій тип волосся. Приймайте до уваги структуру волосся, їх обробку до цього фарбування, а також властивості фарби, яку ви хочете застосовувати. Врахуйте, що рідкісні і тонкі волосся и забарвлюються швидше густих. Якщо ви робили раніше хімічну завивку і фарбували волосся и, це також може змінювати колір майбутньої забарвлення. Крім того, фарба по-різному тримається на волосся ах різного колір а і на попередній фарбі. Якщо ж раніше ви забарвили волосся и якимись натуральними барвниками, то хімічними краще не користуватися.
3
Можливо, вам слід спочатку скористатися засобами відтінків, які не дуже міцно тримаються на волосся ах і досить швидко змиваються, або відтіночними фарбами без аміаку - вони зберігаються на волосся ах довше, але колір кардинально не змінюють.
4
Для того щоб отримати більш темний колір волосся, починайте забарвлення з найсвітліших його відтінків, т.к. з більш світлого ви завжди можете перейти на більш темний. Натуральні брюнетки отримають темно-русяве волосся и, спочатку за без колір верб їх, а потім, пофарбувавши фарбою з попелястим відтінком, але оскільки фарбувати, швидше за все, доведеться не один раз, то точний підбір відтінку фарби краще доручити стиліста.
5
Якщо волосся и були пофарбовані стійкою темною фарбою, в домашніх умовах рівномірний русявий колір теж зробити не вийде - на коренях він, швидше за все, буде відрізнятися. Ви можете почекати, поки відросте натуральні волосся и, або відправитися в салон і зробити змивку, а потім вже тонувати волосся и.
6
Перед фарбуванням перевірте трохи зволожите волосся и, щоб фарба краще вбиралася, а шкіру поблизу коріння волосся змастіть кремом.
7
Забарвлюючи волосся и, дійте точно за інструкцією. Спочатку фарбуються коріння, а потім фарба розподіляється по всій голові. Змивку фарби проводите в той час, який позначено в інструкції, і обов'язково користуйтеся бальзамом. Після цього постарайтеся не мити голову шампунем дня два, щоб фарба добре закріпилася.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CWskcLIPXmI
Зверніть увагу
Професійні майстри не радять радикально змінювати колір. Краще всього, якщо колір вашого волосся після фарбування буде відрізнятися від натурального максимум, ніж на два тони. При більш сильному фарбуванні зміниться структура волосся - вони в будь-якому випадку будуть пошкоджені більше.