Як приміряти колір волосся. приміряти інший колір волосся онлайн.

Кажуть, що жінка, яка вирішила змінити своє життя, першим ділом змінює колір своїх волосся. Це найлегший спосіб перетворити свій вигляд. Правильно підібраний відтінок волосся приверне увагу до обличчя і підкреслить жіночу красу. Щоб уникнути розчарувань після забарвлення і необхідності коригування колір а, підберіть відповідний відтінок, скориставшись менш кардинальними методами.
Інструкція
1
Скористайтеся відтіночним шампунем або нестійкою фарбою для волосся. Якщо вибраний відтінок вам не підійде, виправити це буде дуже просто - досить усього лише кілька разів помити голову. Напівстійкі тонуючі фарби безпечні для волосся, оскільки містять невелику кількість аміаку і окислювачів. Їх недоліком є те, що вони змиваються під дощем або після купання, бруднять рушники і наволочки. Власницям білявих волосся варто ставитися до таких барвникам обережно - вони можуть вбратися так сильно, що їх довгий час буде не змити.
2
Відвідайте магазин, де продаються перуки і приміряйте різні варіанти. Таким чином ви можете підібрати не тільки підходящий колір , але і форму зачіски. В інтернет-магазинах, що спеціалізуються на продажу перук, можна замовити зразки волосся, що є набором пасом основних відтінків. Темні представлені колір ами від чорного до темно-русявого, русяве - від натурального русявого до його різних відтінків. Світлі пасма варіюються від білого до золотистого блондина, руді - від рудувато-русявого до темно-каштанового.
3
Підберіть відповідний колір волосся за допомогою програми Adobe Photoshop. Відкрийте в ній свою фотографію. Клікніть на іконці Quick Mask, розташованої в нижній частині панелі інструментів. В меню налаштувань виберіть значення Selected Areas. Візьміть середню кисть з м'якими краями і зафарбуйте нею волосся и, при необхідності зменшуючи або збільшуючи розмір кисті. Виділіть зачіску, натиснувши клавішу Q на клавіатурі. Області, залишилися не виділеними, зафарбуйте пензлем, зайве зітріть ластиком, повернувшись в режим Quick Mask. Натиснувши на клаіатуре поєднання клавіш Ctrl + J, створіть новий шар з виділення. Застосуйте команду Image-Adjustments-Color Balance, або натисніть на клавіатурі Ctrl + B. У вікні з'являться настройки колір а. Експериментуючи з запропонованими параметрами, ви можете підібрати декілька відповідних варіантів колір а волосся.
4
Використовуйте для підбору колір а спеціальні програми: Coiffeur, Salon Styler Pro, Virtual Visage, MAGGI - hairstyles and make-up, eImagePro. З їх допомогою можна поекспериментувати з зачіскою, колір ом волосся, підібрати відповідний макіяж і аксесуари, змінити колір очей, підібрати підходящу форму очок і навіть змоделювати результати пластичних процедур.